Agnieszka walczy z białaczką

Codziennie jesteśmy bombardowani informacjami z radia, telewizji, o ludzkich problemach, chorobach z jakimi borykają się dzieci, osoby młode z prośbą o wsparcie finansowe na konkretny cel.

Tym razem nasze parafianki bardzo proszą o pomoc dla swojej siostry, która od 1,5 roku walczy z białaczką. Agnieszka Kostrzewa ma 40 lat, sama wychowuje 8-letnią córkę, jest po autoprzeszczepie. Nie jest w stanie podjąć pracy ze względu na stan zdrowia. Jedynym ratunkiem przed przeszczepem jest podanie leku.

Koszt pierwszej dawki to 340 tys. złotych. Lek musi być podany w trzech dawkach. Agnieszce od wielu miesięcy pomaga rodzina, bliscy i znajomi oraz społeczność w jej miejscu zamieszkania organizując zbiórkę pieniędzy.

Zostało jej już niewiele czasu, żeby poddać się terapii. Bardzo prosimy o wsparcie zbiórki.

W przyszłą niedziele 23 XII 2018 r. po każdej mszy świętej uczniowie ze szkolnego klubu Wolontariusza z ZSP nr 2 w Kobyłce będą zbierać na ten cel ofiary.

Każda kwota sprawi, że pomożesz uratować ludzkie życie. Szczegóły na temat prowadzonej zbiórki znajdują się na stronie: https://pomagam.pl/4yukw2gu

nr konta, na który można wysyłać ofiary:

Agnieszka Kostrzewa

23 1750 0012 0000 0000 2293 9898

Dziękujemy za każdą okazaną pomoc!

Podziękowania dla Parafian i uczestników zbiórki