Wspólnoty Różańcowe

i Apostolatu Margaretka

1. Intencja papieska Apostolstwa Modlitwy — luty 2023

Za parafie:
    Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości na najbardziej potrzebujących.

2. Przypominamy o zmianach tajemnic od środy 1 lutego.
    Osoby, które odmawiają pierwsze tajemnice Radosne w danym miesiącu odmawiają również modlitwy wstępne (Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 x Zdrowaś MarioChwała Ojcu).
  3. Prosimy zelatorów o przypomnienie wszystkim członkom swojej Róży jaką tajemnicę w tym miesiącu powinni rozważać, pamiętajmy zwłaszcza o osobie, która rozważa I Tajemnicę Radosną, aby odmawiała codziennie modlitwy wstępne.
  4. W sprawach związanych z prenumeratą czasopisma „Różaniec” prosimy o kontakt w zakrystii.
  5. We styczniu dyżur przed popiersiem Św. Jana Pawła II pełniła VI Rodzina Róża Różańcowa Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej.
    Dziękujemy za dbanie o czystość, za troskę o kwiaty i wymianę zniczy.
    W lutym prosimy o opiekę VII Rodzinną Różę Różańcową p.w. św. Jana Pawła II.
  6. W styczniu modlitwy różańcowe, które odmawiane są w każdą środę miesiąca, I Piątek miesiąca, I Sobotę miesiąca oraz III Piątek miesiąca prowadziła V Rodzinna Róża Różańcowa p.w. św. Faustyny Kowalskiej.
    Dziękujemy wszystkim prowadzącym modlitwy.
    W lutym modlitwy różańcowe odmawiane w każdą środę, w I piątek miesiąca, I sobotę miesiąca oraz w każdy III piątek miesiąca będzie poprowadziła II Rodzinna Róża Różańcowa p.w. św. Rity z Cascii.
  7. Wszystkie osoby, które dopisały się do Kół oraz Róż Różańcowych, a nie mają jeszcze legitymacji proszone są o kontakt ze swoim zelatorem lub ks. Proboszczem.