03 lip 2016

XIV Niedziela zwykła

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca:
    • Msza św. w intencji grup i wspólnot parafialnych - w środę o godz. 18:00;
    • wystawienie N. Sakramentu do prywatnej adoracji - w czwartek od godz. 17:00.
  3. Dzisiaj wolontariusze Światowych Dni Młodzieży po Mszy św. prowadzą zbiórkę ofiar do puszek na potrzeby związane z pobytem pielgrzymów w naszej Parafii oraz na wyjazd młodzieży do Krakowa na spotkanie z Papieżem.
  4. Od przyszłej niedzieli w okresie wakacyjnym nie będzie Mszy św. o godz. 13:00.
  5. Pragniemy poinformować, że uroczystość Pierwszej Komunii Św. w 2017 roku będzie w niedzielę 28 maja podczas Mszy św. o godz. 10:00.
  6. Wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody oraz przeżywania tego czasu w przyjaźni z Bogiem.