Ogłoszenia parafialne

11 gru 2016

Trzecia niedziela adwentu

 1. Roraty - adwentowa Msza św. o NMP z udziałem dzieci jest sprawowana w poniedziałki i wtorki o godz. 6:45 rano. Po Roratach zapraszamy na wspólną Agapę do sali parafialnej. Roraty od środy do soboty rozpoczynają się o godz. 7:00 rano.
 2. Dzisiaj, podczas Mszy św. o godz. 13:00 będziemy modlić się w intencji członków Rodzinnych Róż Różańcowych w I Rocznicę zawierzenia Matce Bożej. Do wspólnej modlitwy zapraszamy wszystkie Koła Żywego Różańca naszej Parafii oraz członków Apostolatu Margaretki.
 3. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych naszej Parafii będzie dzisiaj o godz. 16:00. Po Mszy św. członkowie Zespołu CARITAS zapraszają wszystkich uczestników na wspólną Agapę do sali na Plebanii.
 4. Msza św. i Wieczór Uwielbienia z Zespołem LAETARE z Wołomina będzie dzisiaj o godz. 18:00. Podczas nabożeństwa wieczornego zostanie wykonany AKATYST - bizantyjski hymn ku czci Bogurodzicy.
 5. We wtorek z racji 13. dnia miesiąca po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z cudowną Figurą MB Fatimskiej.
 6. Spotkanie biblijne będzie w czwartek o godz. 19:00 w sali parafialnej.
 7. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:15 oraz Mszę św. zbiorową o godz. 18:00. Intencje do Miłosierdzia Bożego prosimy składać do skarbony.
 8. Członków Apostolstwa Patronki Dobrej Śmierci zapraszamy na Nabożeństwo w sobotę o godz. 6:00 rano.
 9. Spotkanie ministrantów będzie w sobotę o godz. 11:30 na plebanii.
 10. W przyszłą niedzielę Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
 11. Poświęcone opłatki świąteczne są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na inwestycje parafialne.
 12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć świąteczne świece CARITAS w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na cele charytatywne CARITAS Diecezji Warszawsko - Praskiej i naszej Parafii.
 13. W związku z organizacją akcji GWIAZDKA KRÓLEWICZA Parafialny Zespół Caritas prosi, aby gotowe paczki świąteczne dla Dzieci z rodzin potrzebujących, oznaczone odpowiednim numerem, dostarczyć do zakrystii po Mszach św. lub na dyżur Zespołu do niedzieli 18 grudnia.
  W piątek, 23 grudnia organizowana będzie wieczerza, podczas której wręczone zostaną prezenty świąteczne Dzieciom. Jeżeli ktoś chciałby się włączyć w jej organizację poprzez dostarczenie słodyczy lub napojów, zapraszamy na dyżury Zespołu, które odbywają się w każdą niedzielę w godz. 12:30-13:30 na plebanii. Bardzo dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy do tej pory przyłączyli się do akcji.
 14. Dzisiaj wolontariusze Akcji Katolickiej prowadzą zbiórkę ofiar do puszek na świąteczne paczki dla rodzin potrzebujących z naszej Parafii. Do wystawionego kosza można nadal składać produkty żywnościowe przeznaczone na paczki świąteczne.
 15. W przyszłą niedzielę młodzież z OAZY będzie rozprowadzać poświęcone sianko na stół wigilijny.