Ogłoszenia parafialne

14 sty 2018

II Niedziela zwykła

 1. Liturgiczna inauguracja posługi nowego Ordynariusza Jego Ekscelencji Bpa Romualda Kamińskiego w Diecezji Warszawsko-Praskiej odbędzie się w sobotę, 20 stycznia w Bazylice katedralnej Warszawsko-Praskiej podczas uroczystej Eucharystii o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej uroczystości i prosimy o modlitwę w intencji naszego Pasterza.
 2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:30 zapraszamy na Jasełka przygotowane przez dzieci z Grupy TYGRYSY pod kierunkiem p. Anity Piotrowskiej.
 3. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 13:00 zapraszamy na Koncert Kolęd w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej w Kobyłce pod dyrekcją Alberta Guta. Zachęcamy do wspólnego kolędowania.
 4. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych naszej Parafii będzie dzisiaj o godz. 16:00. Po Mszy św. członkowie Zespołu CARITAS zapraszają wszystkich uczestników na wspólną Agapę do sali na Plebanii.
 5. Msza św. oraz Wieczór Uwielbienia z udziałem Zespołu LAETARE z Wołomina będzie dzisiaj o godz. 18:00. Zapraszamy wszystkich na wspólne kolędowanie.
 6. Rodzinom, które gościły nas w ubiegłym tygodniu w swoich domach składamy serdeczne "Bóg zapłać" za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary. W tym tygodniu, ze względu na ferie nie będzie Kolędy. Pełny program Kolędy tutaj.
 7. W okresie kolędowym kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 10:00 oraz w soboty od godz. 19:00 do 20:00. W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: kom. 694 451 124.
 8. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:15. Msza św. zbiorowa do Miłosierdzia Bożego będzie o godz. 18:00.
 9. Członków Stowarzyszenia oraz wszystkich, którzy pragną włączyć się w modlitwę w intencji umierających oraz zmarłych oczekujących na zbawienie zapraszamy na Nabożeństwo Patronki Dobrej Śmierci w sobotę o godz. 6:00 rano.
 10. W tym tygodniu dzieci i młodzież naszej Parafii wyjeżdżają z Ks. Robertem na zimowisko do Gliczarowa Górnego. Zbiórka uczestników zimowiska będzie w sobotę o godz. 6:30 przed kościołem.
 11. Od dzisiaj Zespół Caritas rozpoczyna zbiórkę artykułów żywnościowych i środków czystości dla potrzebujących rodzin z naszej Parafii, w ramach akcji "TORBA PEŁNA MIŁOŚCI". Plastikowe torby oznakowane logo Caritas dostępne są w koszu po prawej stronie, przy ołtarzu Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Parafianie o wielkim i miłosiernym sercu mogą zabrać je ze sobą i wypełnić potrzebnymi produktami, następnie przynieść je do kościoła.
 12. Od dzisiaj dyżury Zespołu Caritas odbywają się w nowym pomieszczeniu - wejście z boku plebanii w każdą niedzielę w godz. 12:30 - 13:30.
 13. Z naszej Parafii organizowana jest Pielgrzymka autokarowa na Ukrainę w dniach od 28 kwietnia do 5 maja 2018 roku. W programie zwiedzanie m. in. Lwowa, Jazłowca, Kamieńca Podolskiego, Chocimia i Poczajowa. Koszt wyn. 1900 zł - cena obejmuje przejazd autokarem, 2 posiłki dziennie, noclegi w hotelach i Domu Pielgrzyma w centrum miasta, ubezpieczenie. Zapisy prowadzone są do 14 stycznia w zakrystii. Więcej informacji