Ogłoszenia parafialne

27 sie 2017

XXI Niedziela zwykła

 1. List Abp. Henryka Hosera przed rozpoczęciem Peregrynacji Kopii Wizerunku MB Częstochowskiej w naszej diecezji tutaj
 2. Do naszej Parafii został skierowany na praktyki akolickie alumn Łukasz Piotrowski student V roku Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie, życzymy owocnego pobytu oraz polecamy modlitwom wszystkich Parafian.
 3. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca oraz Rodzinnych Róż Różańcowych będzie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00.
 4. Dzisiaj zapraszamy na koncert wokalno - organowy o godz. 19:00, podczas którego usłyszymy dzieła sakralne późnego średniowiecza, renesansu i wczesnego baroku. Wykonawcami koncertu będzie trio solistów Męskiej Scholi Gregoriańskiej działającej przy naszej Parafii.
 5. W piątek przypada 78. rocznica wybuchu II wojny światowej. Podczas Mszy św. o godz. 7:00 będziemy modlić się o pokój na świecie oraz w intencji poległych i pomordowanych w latach 1939 - 45.
 6. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą w piątek od godz. 9:00. Spowiedź w I Piątek miesiąca będzie od godz. 17:15. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu do godz. 20:00.
 7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna.
 8. Osoby, które zapisały się na Pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium MB Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, która wyruszy od 11 - 14 września zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
 9. Rodziny, które chcą odebrać dla swoich dzieci tornistry przygotowane w ramach akcji "Tornister pełen uśmiechów" zapraszamy dzisiaj do kancelarii podczas dyżuru Zespołu Caritas od godz. 12:30 - 13:30.
 10. Zespół Caritas pragnie swoją pomocą objąć wszystkich seniorów i osoby samotne z naszej Parafii, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Prosimy o zgłaszanie osób potrzebujących różnorakiej pomocy podczas dyżurów Zespołu.
 11. Dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na remont kościoła.
 12. W przyszłą niedzielę będą zbierane do puszek Caritas ofiary na pomoc poszkodowanym w nawałnicach, które przeszły w wielu rejonach naszego kraju.
 13. Dzisiaj, od g. 11.30 na terenie OSiR Huragan w Wołominie, ul. Korsaka 4 odbędą się doroczne uroczystości dożynkowe, na które zaprasza Biskup Ordynariusz oraz Starosta Wołomiński i Burmistrz Wołomina. Uroczysta Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem Abp. Henryka Hosera rozpocznie się o godz. 13:30. Po Mszy św. występy zespołów artystycznych, między innymi: Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI, Kabaretu CZWARTA FALA oraz Gwiazdy Wieczoru - Patrycji Markowskiej. Program uroczystości dożynkowych podany jest na tablicy ogłoszeń