Ogłoszenia parafialne

20 sie 2017

XX Niedziela zwykła

  1. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę zapraszamy już na Mszę św. o godz. 13:00.
  2. Dzisiaj Msza św. o godz. 18:00 będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  3. W sobotę przypada uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej. Wszystkim uczestnikom pieszych pielgrzymek na Jasną Górę z naszej Parafii dziękujemy za podjęcie trudu pielgrzymowania oraz za świadectwo wiary i modlitwę. Dziękujemy także wszystkim wspierającym duchowo pielgrzymów podczas codziennej modlitwy różańcowej w naszym kościele o godz. 6:30.
  4. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca oraz Rodzinnych Róż Różańcowych będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
  5. W przyszłą niedzielę zapraszamy na koncert wokalno - organowy o godz. 19:00, podczas którego usłyszymy dzieła sakralne późnego średniowiecza, renesansu i wczesnego baroku. Wykonawcami koncertu będzie trio solistów Męskiej Scholi Gregoriańskiej działającej przy naszej Parafii.
  6. Parafialny Zespół Caritas składa najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do akcji "Tornister pełen uśmiechów". Rodziny, które chcą odebrać plecaki dla swoich dzieci zapraszamy w przyszłą niedzielę do kancelarii podczas dyżuru Caritas od godz. 12:30 - 13:30.
  7. Zespół Caritas pragnie swoją pomocą objąć wszystkich seniorów i osoby samotne z naszej Parafii, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej. Prosimy o zgłaszanie osób potrzebujących różnorakiej pomocy podczas dyżurów Zespołu.
  8. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę są przeznaczone na remont kościoła.
  9. W przyszłą niedzielę, od g. 11.30 na terenie OSiR Huragan w Wołominie, ul. Korsaka 4 odbędą się doroczne uroczystości dożynkowe, na które zaprasza Biskup Ordynariusz oraz Starosta Wołomiński i Burmistrz Wołomina. Uroczysta Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem Abp. Henryka Hosera rozpocznie się o godz. 13:30. Po Mszy św. występy zespołów artystycznych, między innymi: Ludowego Zespołu Artystycznego PROMNI, Kabaretu CZWARTA FALA oraz Gwiazdy Wieczoru - Patrycji Markowskiej. Program uroczystości dożynkowych tutaj.
  10. Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w zbiórce elektrośmieci /zużyty sprzęt RTV i AGD np. pralki, lodówki, telewizory, komputery, telefony, baterie, tonery itp./ Zbiórka będzie prowadzona w piątek w ciągu dnia oraz w sobotę do godz. 12:00 do podstawionego kontenera na parkingu przed kościołem. Zbiórkę prowadzi Firma GREEN OFFICE ECOLOGIC. Przychody z akcji przeznaczone są na zakup nowoczesnych inkubatorów do szpitala na Wybrzeżu Kości Słoniowej w Afryce oraz na wsparcie projektów misyjnych prowadzonych przez Kościół.