Ogłoszenia parafialne

06 sie 2017

Święto Przemienienia Pańskiego

 1. W okresie wakacyjnym Msze św. w niedziele w naszym kościele są sprawowane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Msza św. o godz. 13:00 w czasie wakacji jest odwołana.
 2. Dzisiaj przypada święto Przemienienia Pańskiego. Z racji Pierwszej Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11:30 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z procesją eucharystyczną.
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 6:00 z klasztoru oo. Paulinów przy ul. Długiej w Warszawie wyruszyła 306. Warszawska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. W czasie trwania Pielgrzymki na Jasną Górę zapraszamy codziennie o godz. 6:30 rano do kościoła na wspólny różaniec w intencji pielgrzymów. Wszystkim pątnikom z naszej Parafii życzymy obfitości łask Bożych i owocnego pielgrzymowania.
 4. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej, które rozpocznie się o godz. 21:00. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
 5. W ubiegłą niedzielę w ramach tacy gospodarczej zostało zebrane 6053 zł na potrzeby planowanego remontu kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania.
 6. Parafialny Zespół Caritas zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji "TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW". W kancelarii na plebanii są do odebrania puste tornistry zawierające szczegółowe informacje dotyczące przebiegu akcji. Każdy może pobrać tornister, wypełnić go przyborami i artykułami szkolnymi, takimi jak bloki, zeszyty, kredki, farby, piórniki itp., a następnie zwrócić do kościoła w terminie do 20 sierpnia. Wypełnione tornistry zostaną przekazane dzieciom z rodzin potrzebujących, w tym naszym Parafianom. Rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej i dla których rok szkolny stanowi trudne wyzwanie prosimy o zgłaszanie się po Mszach św. i składanie zamówień na wypełnione tornistry.
 7. Wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody oraz przeżywania tego czasu w przyjaźni z Bogiem.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 1. Dawid Marcin Podleś, kawaler z Parafii tutejszej
  i Martyna Foryś, panna z Parafii Miłosierdzia Bożego w Ząbkach;
 2. Marcin Mosur, kawaler z Parafii tutejszej
  i Nina Anna Mateńska, panna z Parafii Św. Trójcy w Kobyłce;
 3. Rafał Nagraba, kawaler z Parafii tutejszej
  i Anna Orzechowska, panna z Parafii tutejszej;
 4. Łukasz Jaźwiński, kawaler z Parafii tutejszej
  i Magdalena Matusiak, panna z Parafii tutejszej.
 5. Kamil Barbarski, kawaler z Parafii Św. Trójcy w Kobyłce
  i Barbara Monika Dołęgowska, panna z Parafii tutejszej;

  oraz
 6. Marcin Beniamin Karolkiewicz, kawaler z Parafii Miłosierdzia B. w Warszawie ul. Ateńska
  i Magdalena Ruszkowska, panna z Parafii tutejszej.