Ogłoszenia parafialne

16 lip 2017

XV Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj w naszej Parafii gościmy misjonarza Ks. Roberta Guta, który pracuje w Parafii Św. Augustyna w Kambii w Sierra Leone. Ks. Robert głosi Słowo Boże oraz prowadzi kwestę na rzecz misji po wszystkich Mszach św.
 2. W okresie wakacyjnym Msze św. w niedziele w naszym kościele są sprawowane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Msza św. o godz. 13:00 w czasie wakacji jest odwołana.
 3. We wtorek zakończyła się Pielgrzymka z naszej Parafii do Fatimy w związku z obchodami 100. Rocznicy Objawień Fatimskich. Wszystkim Pielgrzymom składamy podziękowanie za trud pielgrzymi, modlitwę i wspaniałą atmosferę podczas Pielgrzymki. Wszystkich uczestników zapraszamy na spotkanie po pielgrzymkowe, które planowane jest na niedzielę 10 września. Wszystkim Parafianom dziękujemy za modlitwę w intencji Pielgrzymów.
 4. Intencje na Mszę św. zbiorową do Miłosierdzia Bożego sprawowaną w piątek o godz. 18:00 prosimy składać do skarbony przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.
 5. W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo Patronki Dobrej Śmierci o godz. 6:00 rano.
 6. W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 zapraszamy na Mszę św. połączoną z błogosławieństwem prymicyjnym neoprezbitera Ks. Sergieja Kahanowycza z Ukrainy, który w naszej Parafii odbywał praktyki duszpasterskie.
 7. W przyszłą niedzielę Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
 8. Wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody oraz przeżywania tego czasu w przyjaźni z Bogiem.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 1. Piotr Maciej Zieliński, kawaler z Parafii tutejszej
  i Weronika Jarząbek, panna z Parafii tutejszej;
 2. Kacper Jasiński, kawaler z Parafii Św. Leonarda w Troszynie Polskim
  i Magdalena Katarzyna Bobel, panna z Parafii tutejszej;

  oraz
 3. Rafał Piechota, kawaler z Parafii MB Częstochowskiej w Radomiu
  i Aneta Szymanowska, panna z Parafii tutejszej.