Ogłoszenia parafialne

09 lip 2017

XIV Niedziela zwykła

 1. W środę z naszej Parafii wyruszyła Pielgrzymka do Fatimy w związku z obchodami 100. Rocznicy Objawień Fatimskich. Powrót Pielgrzymów planowany jest we wtorek o godz. 14:25 na Lotnisku Okęcie. Prosimy o modlitwę w intencji wszystkich Pielgrzymów.
 2. W okresie wakacyjnym Msze św. w niedziele w naszym kościele są sprawowane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Msza św. o godz. 13:00 w czasie wakacji jest odwołana.
 3. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej zapraszamy na Koncert Muzyki Organowej i Kameralnej. Wykonawcami będą: Piotr Thel - organy i Oskar Pietrzak - skrzypce. Szczegóły na plakatach w gablocie.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 zapraszamy na koncert zespołu dętego New Horizons Band z Kanady. Zespół został założony w 1999 roku, aby umożliwić dorosłym uczenie się gry na instrumentach. Członkowie zespołu występują w Europie co dwa lata od 2005 roku. Dyrygentami zespołu są Mark Enns i Mary Gillard. Na koncercie w Kobyłce, zaprezentują utwory muzyki sakralnej i filmowej w 60 minutowym programie. Zespół wystąpi w składzie 35 instrumentów, w tym saksofony, trąbki i tuby. Szczegóły na plakatach w gablocie.
 5. W czwartek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej, które rozpocznie się o godz. 21:00. Na procesję przynosimy świece.
 6. W piątek obchodzimy dzień imienin Pasterza naszej Diecezji Abpa Henryka Hosera. W tym dniu prosimy wszystkich o modlitwę w intencji Księdza Arcybiskupa.
 7. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii misjonarza Ks. Roberta Guta, który pracuje w Parafii Św. Augustyna w Kambii w Sierra Leone. Ks. Robert będzie głosił Słowo Boże oraz prowadził kwestę na rzecz misji po wszystkich Mszach św.
 8. Zapowiadamy Mszę św. Prymicyjną Ks. Neoprezbitera Sergieja Kahanowycza z Ukrainy, która odbędzie się za 2 tygodnie w niedzielę 23 lipca o godz. 11.30.
 9. Wszystkim przebywającym na wakacjach życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody oraz przeżywania tego czasu w przyjaźni z Bogiem.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 1. Artur Mateusz Kacprzak, kawaler z Parafii tutejszej
  i Klaudia Łada, panna z Parafii NMP Częstochowskiej w Szumowie;
 2. Łukasz Kotkiewicz, kawaler z Parafii MB Królowej Polski w Wołominie
  i Maria Kopańska, panna z Parafii tutejszej.

  oraz
 3. Piotr Maciej Zieliński, kawaler z Parafii tutejszej
  i Weronika Jarząbek, panna z Parafii tutejszej.