Ogłoszenia parafialne

25 cze 2017

XII Niedziela zwykła

 1. Zachęcamy do udziału w ostatnich w tym roku nabożeństwach czerwcowych ku czci Najśw. Serca P. J., które sprawowane są w niedziele o godz. 17:15, a w tygodniu o godz. 18:30 /po Mszy św. wieczornej/.
 2. Wszystkich członków Kół Żywego Różańca i Rodzinnych Róż Różańcowych zapraszamy na spotkanie dzisiaj, po Mszy św. o godz. 13:00.
 3. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych naszej Parafii będzie dzisiaj o godz. 16:00. Po Mszy św. członkowie Zespołu CARITAS zapraszają wszystkich uczestników na wspólną Agapę do sali na plebanii.
 4. W ubiegły piątek, w uroczystość Najśw. Serca Pana Jezusa Diakon Sergiej Kahanowycz, który odbywał praktyki duszpasterskie w naszej Parafii przyjął święcenia kapłańskie w Katedrze św. Zofii w Żytomierzu na Ukrainie z rąk Administratora Apostolskiego Bp. Witalija Skomarowskiego. Prosimy o modlitwę w intencji nowo wyświęconego Ks. Sergieja.
 5. W środę przypada 9. Rocznica ingresu Pasterza Diecezji Abpa Henryka Hosera SAC. Wszystkich Parafian prosimy o modlitwę w intencji Kościoła Warszawsko - Praskiego i Księdza Arcybiskupa.
 6. W czwartek przypada uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. Ofiary składane w tym dniu na tacę są przeznaczone na konserwację Bazyliki Św. Piotra na Watykanie oraz na wsparcie działalności apostolskiej i charytatywnej Stolicy Apostolskiej. Z racji uroczystości wierni, którzy posługują się przedmiotami kultu pobłogosławionymi przez papieża lub biskupa /różańcem, krzyżem, medalikiem lub szkaplerzem/ mogą otrzymać odpust zupełny, gdy do swoich modlitw dodadzą wyznanie wiary.
 7. W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
 8. Wczoraj dzieci z naszej Parafii wyjechały na kolonie do Ośrodka w Okunince nad Jeziorem Białym. W wyjeździe uczestniczy 48 dzieci pod opieką p. Agnieszki Komosińskiej, ks. Roberta i wychowawców. Powrót planowany jest w sobotę. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i opiekunów.
 9. Dzisiaj są zbierane ofiary na potrzeby planowanego remontu kościoła w ramach tacy gospodarczej.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 1. Marcin Falkowski, kawaler z Parafii Św. Trójcy w Kobyłce
  i Iwona Gromadowska, panna z Parafii tutejszej.