Ogłoszenia parafialne

21 maj 2017

VI Niedziela Wielkanocy

 1. Wczoraj w konkatedrze MB Zwycięskiej na Kamionku Bp Marek Solarczyk wyświęcił na diakonów 7 alumnów V roku naszego Seminarium Duchownego. Nowo wyświęconych diakonów polecamy modlitwom całej Parafii.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa majowe ku czci Najśw. Maryi Panny, które w naszym kościele są sprawowane w niedziele o godz. 17:15 oraz w dni powszednie o godz. 18:30 /po Mszy św. wieczornej/.
 3. Rodziców dzieci, które w tym roku przeżywają Rocznicę I Komunii św. zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:30. Uroczystość Rocznicy I Komunii św. będzie w niedzielę 4 czerwca podczas Mszy św. o godz. 11:30.
 4. Dzisiejsza Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
 5. Dzisiaj po Mszy św. są zbierane ofiary do puszek na rzecz młodzieży z Ruchu Światło Życie wyjeżdżającej w tym roku do Rwandy w celu poprowadzenia Rekolekcji Oazowych w ramach Diakonii Misyjnej Ruchu Światło Życie.
 6. Próba Scholki dziecięcej będzie jutro o godz. 18:30 w salce na plebanii.
 7. Wszystkich członków Rady Duszpasterskiej zapraszamy na zebranie we wtorek o godz. 19:00 do sali na plebanii.
 8. Spotkanie organizacyjne dla Rodziców, których dzieci wyjeżdżają na kolonie do Okuninki będzie w środę o godz. 19:00 na plebanii.
 9. We czwartek zapraszamy na kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19:00 w sali na plebanii.
 10. W sobotę młodzież Ruchu Światło - Życie organizuje wydarzenie ewangelizacyjne STEFANÓWKA PARTY. Na rozpoczęcie będzie Msza św. o godz. 19:00 w kościele, a następnie uczestnicy udadzą się na zabawę taneczną w Zespole Szkół Publicznych nr 2. Młodzież zainteresowaną udziałem zapraszamy po więcej informacji do ks. Roberta lub na Facebook. Prosimy o pomoc w przygotowaniu ciast - wypieki można przynieść w piątek wieczorem lub w sobotę rano na plebanię. Prosimy o modlitwę w intencji naszej młodzieży.
 11. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o godz. 10:00 dzieci z klas III naszej Parafii przystąpią do I Komunii Św. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin. Ze względu na uroczystość Msza św. z godz. 11:30 rozpocznie się wyjątkowo o godz. 12:00.
 12. Członków Kół Żywego Różańca i Rodzinnych Róż Różańcowych zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 13:00.
 13. Uczestników Pielgrzymki do Fatimy, która wyruszy z naszej Parafii w dniach 5 - 11 lipca br. zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę 31 maja o godz. 19:00.
 14. Parafialny Zespół Caritas organizuje w niedzielę, 11 czerwca II Piknik Caritas, którego celem jest zebranie funduszy dla osób potrzebujących w naszej Parafii, w tym na dofinansowanie kolonii dzieci z uboższych rodzin. Tradycyjnie podczas Pikniku odbędzie się licytacja oraz zabawa fantowa. Zespół Caritas zwraca się z prośbą o wsparcie rzeczowe tej inicjatywy. Przekazywać można zabawki, drobne sprzęty domowego użytku lub inne przedmioty, które mogą stać się fantami w zabawie. Zachęcamy także do przekazywania dewocjonaliów, które będą sprzedawane na specjalnym stoisku. Prosimy o dostarczanie fantów do zakrystii do 21 maja. Wszystkich chętnych do włączenia się w organizację Pikniku zapraszamy na dyżury Caritas - w każdą niedzielę w godz. 12.30-13.30 na plebanii.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 1. Arkadiusz Baltaziuk, kawaler z Parafii tutejszej
  i Ewa Joanna Janeczko, panna z Parafii Nawiedzenia NMP w Tarnobrzegu;
 2. Paweł Janusz Chmielewski, kawaler z Parafii tutejszej
  i Joanna Julia Podsiadłowska, panna z Parafii Św. Józefa Robotnika w Wołominie;

  oraz
 3. Jacek Andrzej Grabiński, kawaler z Parafii Św. Trójcy w Kobyłce
  i Izabela Katarzyna Woźniak, panna z Parafii tutejszej.