Ogłoszenia parafialne

05 lut 2017

V Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna. Podczas Mszy św. będzie poświęcenie nowego proporca Św. Franciszka z Asyżu Opiekuna Zwierząt ufundowanego przez pp Danutę i Stanisława Skłodowskich ze Stefanówki. Dziękujemy fundatorom za ten cenny dar dla naszej Parafii.
 2. Msza św. i Wieczór Uwielbienia "Jezus jest Światłem" z udziałem Zespołu LAETARE z Wołomina będzie dzisiaj o godz. 18:00. Zapraszamy!
 3. Wszystkim rodzinom, które przyjęły nas w tym tygodniu z wizytą kolędową składamy podziękowania za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary. W czwartek kończymy tegoroczną Kolędę. Rodziny, które z różnych powodów nie miały wizyty kolędowej możemy odwiedzić dodatkowo w piątek, 10 lutego od godz. 16:00. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub telefonicznie: 694 451 124.
  Ofiary składane podczas wizyty kolędowej są przeznaczone na inwestycje parafialne.
 4. Kandydatów do Bierzmowania Rok I zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19:00 w kościele.
 5. Spotkanie biblijne będzie w czwartek o godz. 19:00 na plebanii.
 6. W sobotę przypada wspomnienie NMP z Lourdes obchodzone od 1992 roku z inicjatywy św. Jana Pawła II jako Światowy Dzień Chorego. Podczas Mszy św. o godz. 9:00 sprawowanej w intencji chorych i cierpiących z naszej Parafii będzie udzielany Sakrament Namaszczenia Chorych.
 7. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych naszej Parafii będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00. Po Mszy św. członkowie Zespołu CARITAS zapraszają wszystkich uczestników na wspólną Agapę do sali na Plebanii.
 8. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę autokarową do Sanktuarium MB w Kodniu organizowaną w dniach od 1 do 2 maja. Odwiedzimy miejscowości wschodniej Polski: Siedlce, Leśną Podlaską, Kodeń, Kostomłoty, Pratulin i Drohiczyn. Koszt uczestnictwa wyn. 180 zł /obejmuje: autokar, wyżywienie, nocleg i ubezpieczenie/. Zapisy prowadzone są w zakrystii.
 9. Rodziny zainteresowane włączeniem się do Kręgu Domowego Kościoła prosimy o zgłoszenie się do zakrystii.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 1. Tomasz Wiącek, kawaler z Parafii tutejszej
  i Izabela Staszewska z domu Gałka, wolna z Parafii tutejszej.