Ogłoszenia parafialne

15 sty 2017

II Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy na koncert kolęd "POWITAJMY MALEŃKIEGO" w wykonaniu połączonych chórów: Chóru Salve Regina z Parafii w Józefowie k. Legionowa, Chóru Męskiego Oktawian oraz Chóru Ave z Parafii w Warszawie na Płudach oraz Kwartetu Smyczkowego i solistów. Więcej informacji - na plakacie.
 2. Wszystkim rodzinom, które przyjęły nas w tym tygodniu z wizytą kolędową składamy podziękowania za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary. Pełny plan Kolędy można znaleźć w dzisiejszej Gazetce Liturgicznej.
  Ofiary składane podczas wizyty kolędowej są przeznaczone na inwestycje parafialne.
 3. Kancelaria parafialna w okresie kolędowym jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 9:30 oraz w soboty od godz. 18:30 do 19:30. W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny: kom. 694 451 124.
 4. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania ROK II będzie w środę o godz. 19:00.
 5. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:15 oraz Mszę św. zbiorową o godz. 18:00. Intencje do Miłosierdzia Bożego prosimy składać do skarbony.
 6. Członków Apostolstwa Patronki Dobrej Śmierci zapraszamy na Nabożeństwo w sobotę o godz. 6:00 rano.
 7. W przyszłą niedzielę podczas każdej Mszy św. wysłuchamy świadectwa rodzin pogłębiających swą wiarę w Kręgach Rodzinnych Domowego Kościoła.
  Mszę św. o godz. 18:00 będzie sprawował i homilię wygłosi ks. Marek Kruszewski, wieloletni duszpasterz rodzin i uznany felietonista. Po Mszy św. zapraszamy na konferencję ks. Marka "MIŁOŚĆ OSZLIFOWANA W CODZIENNOŚCI". Zapewniamy opiekę dla dzieci w sali na plebanii. Serdecznie zapraszamy.
 8. Ze względu na Kolędę spotkanie połączone z Mszą św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zostało przeniesione na przyszłą niedzielę na godz. 16:00.
 9. Osoby, które zapisały się na Pielgrzymkę do Fatimy /organizowanej z naszej Parafii w terminie 5-11 lipca/ zapraszamy na spotkanie z przewodniczką p. Katarzyną Jakielaszek w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00 w kościele.