Ogłoszenia parafialne

25 gru 2016

Uroczystość Narodzenia Pańskiego

 1. W Dzień Bożego Narodzenia Msze św. będą o godz. 08:00, 10:00, 11.30 i 13:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.
 2. W II Dzień Świąt Msze św. będą według porządku niedzielnego. Msza św. o godz. 13:00 będzie sprawowana w intencji małżeństw, które w tym roku obchodzą swój Jubileusz.
 3. Ofiary składane na tacę w II Dzień Świąt są przeznaczone na Fundusz Budowy Nowych Świątyń w naszej diecezji.
 4. W imieniu całej wspólnoty parafialnej składamy podziękowania za ufundowanie nowej, ruchomej szopki do naszego kościoła wszystkim Rodzicom dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.; dziękujemy także za podarowanie tegorocznych choinek p. Januszowi Żochowskiemu oraz wszystkim, którzy trudzili się przy dekoracjach naszej świątyni: naszym zakrystiankom p. Krysi i Zosi oraz p. Grzegorzowi Sawickiemu, Franciszkowi Baltaziuk, Jackowi Ksionkowi, Marcinowi Zdunkowi, Włodzimierzowi Ment, młodzieży z Ruchu Światło - Życie: Zosi Bancerz, Oli Sukiennik i Karolinie Mosiejczyk, a także p. Jackowi Wilczakowi i p. Krzysztofowi Złotkowskiemu za prace przy nowej szopce oraz Rodzinie z naszej Parafii za ofiarowanie nowych świątecznych obrusów ołtarzowych.
 5. Spotkanie ministrantów i próba przed Orszakiem Trzech Króli będzie we wtorek o godz. 11:30.
 6. Wszystkich ministrantów i lektorów zapraszamy na spotkanie opłatkowe we wtorek po Mszy św. o godz. 18:00.
 7. Intencje na Mszę św. zbiorową do MB Nieustającej Pomocy sprawowaną w środę o godz. 18.00 można składać przy obrazie MB oraz w zakrystii.
 8. W czwartek zapraszamy na kolejne spotkanie biblijne o godz. 19:00 do sali parafialnej.
 9. Msza św. w intencji zmarłych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej w 2016 roku będzie w piątek o godz. 18:00.
 10. W sobotę, w ostatni dzień roku nabożeństwo dziękczynne na zakończenie Starego Roku będzie po Mszy św. o g. 18:00 połączone z wystawieniem Najśw. Sakramentu. Za odśpiewanie publiczne hymnu Ciebie Boga wysławiamy... w tym dniu można otrzymać odpust zupełny.
 11. W Nowy Rok, z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją Eucharystyczną.
 12. Kolędowa wizyta duszpasterska rozpocznie się od poniedziałku, 2 stycznia. Program kolędy będzie podany w przyszłą niedzielę. W pierwszym dniu Kolędy odwiedzimy rodziny przy ul. 3 Maja.
 13. W Roku 100-lecia Objawień Matki Bożej Fatimskiej z naszej Parafii organizowana jest Pielgrzymka do Fatimy w terminie od 05 do 11 lipca 2017 roku. W programie nawiedzenie i udział w procesjach różańcowych w Sanktuarium objawień MB w Fatimie oraz zwiedzanie zabytków Portugalii. Szczegółowy program Pielgrzymki podany jest na tablicy ogłoszeń i tutaj. Koszt wyn. 1630 zł + 360 EUR. Cena zawiera przelot samolotem, 4 noclegi w hotelu w Fatimie i 2 w Lizbonie, 2 posiłki dziennie, opiekę pilota/przewodnika i ubezpieczenie. Zapisy do końca grudnia w zakrystii.
ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

W najbliższym czasie zamierzają zawrzeć Sakrament Małżeństwa następujące osoby:

 1. Dominik Piotr Szerewicz, kawaler z Parafii tutejszej
  i Martyna Stefanko, panna z Parafii Św. Jana Pawła II w Pułtusku.