Ogłoszenia parafialne

18 gru 2016

Czwarta niedziela adwentu

 1. W ostatnim tygodniu Adwentu zachęcamy do udziału w Roratach - adwentowej Mszy św. o NMP. Dzieci zapraszamy w poniedziałek i wtorek o godz. 6:45 rano. Po Roratach zapraszamy na wspólną Agapę do sali parafialnej. Roraty od środy do soboty rozpoczynają się o godz. 7:00 rano. W imieniu wszystkich dzieci składamy podziękowania właścicielom Cukierni J.G. Marchewka z Kobyłki za ufundowanie świeżych bułeczek na Agapę dla dzieci przez cały Adwent.
 2. Dzisiejsza Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
 3. Kandydatów do Bierzmowania Rok II zapraszamy na spotkanie w środę o godz. 19:00 w kościele.
 4. Spowiedź przed Świętami będzie w czwartek i piątek w godz. 17:30 - 19:30.
 5. Chorych i osoby samotne pozostające w domu będziemy odwiedzać z przedświąteczną posługą sakramentalną w piątek od godz. 9:00.
 6. Odprawa dla ministrantów przed Pasterką będzie w sobotę o godz. 11:30 w kościele.
 7. W sobotę wieczorem obchodzimy Wigilię Bożego Narodzenia. W tym dniu nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 ze względu na Wieczerzę Wigilijną.
 8. W uroczystość Bożego Narodzenia o północy wszystkich Parafian i Gości zapraszamy na Pasterkę - uroczystą Mszę św. sprawowaną w Noc Narodzenia Pańskiego.
 9. W Dzień Bożego Narodzenia Msze św. będą o godz. 08:00, 10:00, 11:30 i 13:00. Nie będzie Mszy św. o godz. 18:00.
 10. W II Dzień Świąt Msze św. będą według porządku niedzielnego. Tradycyjnie Msza św. o godz. 13:00 w II Dzień Świąt będzie sprawowana w intencji małżeństw, które w tym roku obchodziły Jubileusz.
 11. Poświęcone opłatki świąteczne są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Ofiary składane za opłatki są przeznaczone na inwestycje parafialne.
 12. Zespół CARITAS dziękuje wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji GWIAZDKA KRÓLEWICZA. Gotowe paczki świąteczne dla dzieci prosimy składać dzisiaj w zakrystii lub na plebanii.
 13. Dzisiaj młodzież z OAZY rozprowadza przed kościołem poświęcone sianko na stół wigilijny.
 14. Jeszcze dzisiaj po wszystkich Mszach św. członkowie Akcji Katolickiej zbierają do wystawionego kosza produkty żywnościowe na paczki świąteczne dla rodzin potrzebujących z naszej Parafii.
 15. W Roku 100-lecia Objawień Matki Bożej Fatimskiej z naszej Parafii organizowana jest Pielgrzymka do Fatimy w terminie od 05 do 11 lipca 2017 roku. W programie nawiedzenie i udział w procesjach różańcowych w Sanktuarium objawień MB w Fatimie oraz zwiedzanie zabytków Portugalii. Szczegółowy program Pielgrzymki podany jest na tablicy ogłoszeń i tutaj. Koszt wyn. 1630 zł + 360 EUR. Cena zawiera przelot samolotem, 4 noclegi w hotelu w Fatimie i 2 w Lizbonie, 2 posiłki dziennie, opiekę pilota/przewodnika i ubezpieczenie. Zapisy do końca grudnia w zakrystii.
 16. Burmistrz Miasta Kobyłka i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają w środę na przekazanie Betlejemskiego Światełka Pokoju przed budynkiem MOK. W programie: od godz. 12:00 - Kiermasz Bożonarodzeniowy; od godz. 17:30 - spotkanie z Mikołajem i Koncert Kolęd i o godz. 19:00 - przekazanie Światełka Pokoju.