Ogłoszenia parafialne

04 wrz 2016

XXIII Niedziela zwykła

 1. Dzisiaj będziemy modlić się w intencji zmarłych polecanych w wypominkach podczas Mszy św. o godz. 13:00. Jak w każdą I Niedzielę miesiąca, po Mszy św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
 2. W środę podczas Mszy św. wieczornej będziemy modlić się w intencji wszystkich grup i wspólnot naszej Parafii.
 3. Spotkanie Rady Parafialnej będzie w sobotę o godz. 19:00 w sali na plebanii.
 4. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych będzie w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:30.
 5. Dzieci klas III przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Św. zapraszamy na Msze św. i spotkania w soboty: 24 IX, 22 X, 19 XI i 21 I o godz. 10:00.
  Uroczystość I Komunii św. będziemy przeżywali w naszej Parafii w niedzielę, 28 maja 2017 roku podczas Mszy św. o godz. 10:00. Uroczystość Rocznicy I Komunii Św. będzie w niedzielę, 4 czerwca podczas Mszy św. o godz. 11:30.
 6. Kandydaci do Bierzmowania, którzy rozpoczęli przygotowanie w ubiegłym roku będą mieli spotkanie we wrześniu. Gimnazjaliści, którzy rozpoczynają w tym roku przygotowanie będą mieli pierwsze spotkanie w październiku. Szczegółowe informacje będą podane w przyszłym tygodniu.
 7. Od września sobotnie Msze św. wieczorne o godz. 18:00 będą sprawowane według formularza niedzielnego.
 8. Młodzież /gimnazjalistów i licealistów/ zapraszamy na spotkania formacyjne Ruchu Światło - Życie w piątki o godz. 19:00.
 9. Zbiórki Liturgicznej Służby Ołtarza - odbywają w soboty o godz. 11:30. Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę na godz. 11:00.
 10. Próby Scholi dziecięcej odbywają się w soboty o godz. 9:00.
 11. Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy wczoraj wzięli udział w spotkaniu pokolonijnym w siedzibie CARITAS w Warszawie za godne reprezentowanie naszej Parafii na forum diecezji.
 12. Parafialny Zespół Caritas składa najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy włączyli się do akcji "TORNISTER PEŁEN UŚMIECHÓW". Hojność i zaangażowanie Państwa przyniosły wiele radości dzieciom z rodzin potrzebujących. Dziękując za możliwość uczestniczenia w tym pięknym zrywie serca, informujemy, że pozostało kilka zapakowanych plecaków, które można odebrać w kancelarii.
 13. Rada Rodziców Zespołu Szkół Publicznych nr 2 w Kobyłce zaprasza dzisiaj na PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się w godz. 14:00 - 19:00 przy Rondzie Cudu Nad Wisłą.