Ogłoszenia parafialne

21 sie 2016

XXI Niedziela zwykła

  1. W piątek przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Święte będą o godz. 7:00 i 18:00. Z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje post piątkowy.
  2. Kończy się okres wakacyjny dlatego już od przyszłej niedzieli w naszym kościele będzie sprawowana Msza św. o godz. 13:00.
  3. Wszystkich członków Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
  4. Rozpoczął się czas dożynek, w którym dziękujemy Bogu za to, co udało się zebrać, za błogosławieństwo udzielone ziemi i trudzącym się na niej ludziom. W imieniu JE Abpa Henryka Hosera zapraszamy na doroczne Dożynki Diecezjalno - Powiatowo - Gminne, które odbędą się w Kałuszynie w niedzielę, 28 sierpnia. Uroczysta Msza Św. w intencji rolników będzie koncelebrowana o godz. 13:00 na Placu Kilińskiego w Kałuszynie.