01 wrz 2024

XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przypada 85. Rocznica niemieckiej napaści na Polskę w 1939 roku. Podczas Mszy św. o godz. 10:00 będziemy modlić się o pokój na świecie oraz za poległych i pomordowanych podczas II wojny światowej.
  2. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  3. Dzisiaj po Mszach św. jest prowadzona zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
  4. Dzieci i młodzież oraz nauczycieli i rodziców zapraszamy w poniedziałek o godz. 8:00 na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny.
  5. W I Czwartek Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
    Członkowie Apostolatu Margaretka zapraszają o godz. 17:15 na adorację Najśw. Sakramentu i od godz. 17:30 na Różaniec w intencji księży.
  6. Odwiedziny chorych w I Piątek miesiąca będą od godz. 9:00.
    Spowiedź dla dzieci i młodzieży na początku roku szkolnego będzie w piątek od godz. 17:30.
  7. Członków Rady Parafialnej oraz osoby, które są zainteresowane włączeniem się w działalność Rady zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19:00 na plebanii.
  8. W I Sobotę miesiąca zapraszamy na Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najśw. Maryi Panny po Mszy św. porannej.
  9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:30 będzie poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych.
  10. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  11. Od przyszłej niedzieli wznawia działalność Kawiarenka przy kościele po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30. Prosimy o przyniesienie domowych wypieków.