04 sie 2024

XVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11:30 będzie nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją eucharystyczną.
  2. W okresie wakacyjnym Msza św. niedzielna o godz. 13:00 jest odwołana.
  3. Dzisiaj gościmy w naszej Parafii S. Małgorzatę Stankiewicz
    ze Zgromadzenia Sióstr Kapucynek
    .

Siostry rozpoczęły pracę w nowym domu w Krasiłowie na Ukrainie 4 miesiące przed wybuchem wojny. Zdecydowały się pozostać mimo działań wojennych.
    Siostra podzieli się doświadczeniem pracy z ludźmi, przede wszystkim z dziećmi w czasie toczącej się wojny.
    Po wszystkich Mszach św. Siostra zbiera ofiary na wsparcie dzieł prowadzonych przez Siostry na Ukrainie.
    Galeria zdjęć tutaj.
  4. W poniedziałek i wtorek wyruszają piesze pielgrzymki z Warszawy na Jasną Górę.
    Informacje o zapisach na pielgrzymki:
    44. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna
    5 – 14 sierpnia

41. PIESZA PRASKA PIELGRZYMKA RODZIN
    5 – 14 sierpnia

313. WARSZAWSKA PIELGRZYMKA PIESZA NA JASNĄ GÓRĘ O.O. PAULINÓW
    6 - 14 sierpnia

Wszystkim Pątnikom z naszej Parafii wyruszającym na szlak pielgrzymi życzymy obfitości łask Bożych i owocnego pielgrzymowania.
  5. Od jutra, w czasie trwania Pielgrzymki na Jasną Górę zapraszamy codziennie o godz. 21:00 na adorację Najśw. Sakramentu i wspólny różaniec w intencji pielgrzymów.
  6. We wtorek obchodzimy Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele będą o godz. 7:00 i 18:00.
  7. Burmistrz Miasta Kobyłka zaprasza na Uliczny Koncert Warszawskich Piosenek w wykonaniu Kapeli Sztajer,

który odbędzie się dzisiaj o godz. 17:00 na Pl. 15 Sierpnia /u zbiegu ul. Ks. Marmo i ul. Napoleona/.
    Natomiast w środę odbędzie się seans Kina Plenerowego na boisku przy ul. Wiśniowej w Kobyłce o godz. 20:30. Zobaczymy film pt. „Wilk, lew i ja”.