06 lis 2022

XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj, z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu i procesja Eucharystyczna.
  2. Przez cały listopad zachęcamy do modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach. Wypominki listopadowe są czytane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej oraz w niedziele o godz. 9:30.
  3. Do wtorku można uzyskać odpust zupełny ofiarowany w intencji zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  4. Kolejne spotkanie biblijne będzie w środę o godz. 19:00 na plebanii. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną pogłębić relację z Bogiem w Jego Słowie.
  5. W piątek przypada Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Uroczysta Msza św. sprawowana w intencji Ojczyzny będzie w naszym kościele o godz. 18:00 z udziałem Skautów Europy z Drużyny Kobyłkowskiej. Po Mszy św. zapraszamy na uroczyste złożenie wieńców przy tablicy poświęconej żołnierzom i partyzantom, którzy polegli w obronie Ojczyzny.
    W związku ze Świętem Niepodległości Biskup Ordynariusz udzielił dyspensy od zachowania postu piątkowego.
  6. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  7. W przyszłą niedzielę w naszej Parafii wolontariusze z Diakoni Misyjnej Ruchu Światło – Życie, którzy w tym roku wyruszą do Kenii, by zorganizować rekolekcje dla tamtejszych animatorów oraz wspomóc miejscowy Dom Dziecka będą dzielić się swymi doświadczeniami misyjnymi oraz poprowadzą kwestę na rzecz planowanego wyjazdu.
    Prosimy o wsparcie modlitewne i materialne wolontariuszy. Będzie także możliwość nabycia afrykańskich pamiątek.
  8. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30 działa ostatnia w tym roku kawiarenka przy kościele. Zapraszamy na dobrą kawę, watę cukrową, wspaniałe rurki z kremem domowej roboty oraz znakomite ciasta przygotowane przez Parafian.
    Składamy serdeczne podziękowania organizatorom kawiarenki, a szczególnie Państwu Honoracie i Jackowi Baran z dziećmi, rodzinom z Domowego Kościoła oraz wszystkim, którzy wspierali dzieło integracji naszej wspólnoty parafialnej.