11 wrz 2022

XXIV Niedziela Zwykła

1. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie dzisiaj o godz. 16:00.
  2. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej o godz.21:00.
    Prosimy o przeniesienie świec na procesję.
  3. W środę przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msze św. będą o godz. 7:00 i 18:00.
  4. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30. Intencje na Mszę św. zbiorową można składać do skarbony przy obrazie Miłosierdzia Bożego.
  5. Nabożeństwo Patronki Dobrej Śmierci będzie w sobotę o godz. 6:00. W imieniu członków Apostolstwa zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  6. W sobotę organizujemy wyjazd dla grup dziecięcych i młodzieżowych naszej Parafii /ministrantów, oazy, scholi/ do Nadbużańskiego Ośrodka Edukacji w Broku. Szczegółowe informacje i zapisy u ks. Daniela.
  7. Dzieci z Rodzicami zapraszamy w każdą niedzielę na Mszę św. z kazaniem dla dzieci o godz. 11:30.
    Po Mszy św. dzieci otrzymają „Ziarenka” z zadaniem do wykonania w domu, które przyniosą do kościoła w kolejną niedzielę.
    Dla dzieci są przygotowane książeczki uczestnictwa w niedzielnej Mszy św., do których będą zbierały przez cały rok naklejki. Książeczki można odebrać w zakrystii po Mszy św. razem z „Ziarenkiem”.
  8. Dzisiaj wznawia działalność kawiarenka przy kościele. Zapraszamy po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30 na kawę, watę cukrową i ciasto. Prosimy o przyniesienie domowych wypieków.
  9. Dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie.
  10. Dzisiaj w Wołominie organizowany jest VIII MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY.

Rozpocznie się Mszą św. o godz. 13:00 sprawowaną w Parafiach: Matki Bożej Królowej Polski w Wołominie i Św. Józefa Robotnika w Wołominie, a następnie uczestnicy przejdą na Plac 3 Maja pod pomnik Św. Jana Pawła II.
    Więcej informacji tutaj.