14 sie 2022

XX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj o godz. 21:00 zapraszamy na ostatnie czuwanie modlitewne w intencji pokoju na świecie i pątników pielgrzymujących pieszo na Jasną Górę. Dziękujemy wszystkim osobom wspierającym duchowo pielgrzymów podczas codziennej modlitwy różańcowej w naszym kościele.
  2. W okresie wakacyjnym niedzielna Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  3. W poniedziałek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP, a także święto Matki Bożej Zwycięskiej – patronki Diecezji Warszawsko - Praskiej. Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
    Jutro za nawiedzenie Konkatedry MB Zwycięskiej w Warszawie na Kamionku i pobożne odmówienie Ojcze naszWierzę w Boga można uzyskać odpust zupełny.
  4. Zapraszamy do udziału w obchodach 102. Rocznicy Bitwy Warszawskiej w 1920 r. zwanej „Cudem nad Wisłą”.

Program uroczystości tutaj.
  5. We wtorek z Konkatedry na Kamionku o godz. 6:00 rano wyrusza Praska Pielgrzymka Piesza Pomocników Matki Kościoła, która przybędzie na Jasną Górę 26 sierpnia.

Zapisy: 14 i 15 sierpnia, godz. 17:00-19:00 w pomieszczeniach Konkatedry na Kamionku, Warszawa, ul. Grochowska 365
    Prosimy o modlitwę w intencji Pielgrzymów.
  6. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30 i Mszę św. o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00. Intencje na Mszę św. zbiorową można składać przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.
  7. Nabożeństwo Patronki Dobrej Śmierci będzie w sobotę o godz. 6:00 rano. Na nabożeństwo zapraszamy członków Apostolstwa oraz osoby zainteresowane tą formą modlitwy.