07 sie 2022

XIX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11:30 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją Eucharystyczną.
  2. W ubiegły piątek i sobotę pątnicy wyruszyli na Warszawską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
    Podczas trwania Pielgrzymki zachęcamy do duchowego pielgrzymowania i modlitwy w intencji pielgrzymów.
    Od dzisiaj zapraszamy codziennie na czuwanie modlitewne połączone z adoracją Najśw. Sakramentu i modlitwą różańcową o godz. 21:00.
  3. W okresie wakacyjnym Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  4. W sobotę, w dniu Objawień Fatimskich zapraszamy na nabożeństwo fatimskie połączone z procesją z cudowną Figurą MB Fatimskiej o godz. 21:00.
    Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
  5. W przyszły poniedziałek 15. sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP, a także Święto Matki Bożej Zwycięskiej – Patronki Diecezji Warszawsko - Praskiej. Po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.
  6. Zapraszamy do udziału w obchodach 102. Rocznicy Bitwy Warszawskiej w 1920 r. zwanej „Cudem nad Wisłą”.

Program uroczystości tutaj.
  7. Zachęcamy do lektury naszego diecezjalnego Tygodnika IDZIEMY. Polecamy wszystkim Komentarze do Ewangelii autorstwa Ks. Jakuba.