16 sty 2022

II Niedziela Zwykła

1. Kandydatów do Bierzmowania - Rok II zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 19:00 i Mszę św. o godz. 19:45.
  2. Dzisiejsza Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  3. Rodzinom, które gościły nas w ubiegłym tygodniu w swoich domach z wizytą kolędową składamy serdeczne "Bóg zapłać" za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary.

Program Kolędy na najbliższy tydzień:
    • 17.01 - poniedziałek od g. 15:00
      ul. Osiedlowa 1; 5; 6
    • 18.01 - wtorek od g. 15:00
      ul. Osiedlowa 3; 4; 8
    • 19.01 - środa od g. 15:00
      ul. Kasprowicza; Orkana; Ogrodowa
    • 21.01 - piątek od g. 15:00
      ul. Klonowa; Topolowa; Przemysłowa
    • 22.01 - sobota od g. 10:00
      ul. Orzeszkowej; Broniewskiego
    Odwiedziny mieszkańców ul. Asnyka, Zielona i Nasfetera zostały przeniesione z czwartku na poniedziałek 21 lutego.
    Za zmianę terminu wszystkie rodziny przepraszamy.
    Ofiary składane podczas Kolędy są przeznaczone na potrzeby Parafii.
    Pełny program Kolędy tutaj.
  4. W czasie Kolędy kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 9:30 oraz w soboty od godz. 19:00 do 20:00.
    W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny /kom. 694 451 124/.
  5. W piątek o godz. 17:30 będzie Koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza św. zbiorowa o Miłosierdziu Bożym. Intencje na Mszę św. zbiorową można składać do skarbony przy obrazie "Jezu Ufam Tobie".
  6. W sobotę o godz. 6:00 zapraszamy na Nabożeństwo Patronki Dobrej Śmierci członków Apostolstwa oraz osoby zainteresowane tą formą modlitwy.
  7. Planowane na sobotę Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. jest odwołane.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 zapraszamy rodziny i dzieci na wspólne kolędowanie przy Żłóbku z udziałem Chóru Parafialnego, Męskiej Scholi Gregoriańskiej, Scholki dziecięcej, Scholi Domowego Kościoła oraz solistów. Osoby, które chciałyby wystąpić podczas kolędowania proszone są o zgłoszenie się do naszego organisty p. Marcela.
  9. W przyszłą niedzielę przedstawiciele Integracyjnego Przedszkola i Szkoły Podstawowej przy Parafii Zmartwychwstania Pańskiego na Targówku będą zbierać ofiary do puszek na rozbudowę szkoły, w której uczą się m. in. dzieci z autyzmem.