02 sty 2022

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją eucharystyczną.
  2. W czwartek przypada uroczystość Objawienia Pańskiego – tradycyjnie Trzech Króli.
    Msze św. będą o godz. 8:00, 10:00, 12:00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 13:00.
    Podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia kadzidła i kredy.
    Taca w tym dniu jest przeznaczona na potrzeby misji.
  3. W Święto Objawienia Pańskiego zapraszamy na Mszę św. o godz. 12:00 i Koncert Kolęd

WARSZAWSKIEGO CHÓRU CHŁOPIĘCEGO
    działającego przy Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.
    Chórem będzie dyrygował p. Jakub Hutek.
  4. W I Czwartek miesiąca Msza św. wieczorna będzie sprawowana w intencji kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i zakonów. Apostolat MARGARETKA zaprasza po Mszy św. na Różaniec w intencji kapłanów.
  5. W pierwszy Piątek miesiąca będziemy odwiedzać chorych z posługą sakramentalną od godz. 9:00. Prosimy o zgłaszanie osób, które pragną skorzystać z posługi. Spowiedź w I Piątek miesiąca będzie od godz. 17:30.
  6. Od soboty rozpoczynamy kolędową wizytę duszpasterską rodzin naszej Parafii.

Kolędę rozpoczynamy w soboty od godz. 10:00, a w tygodniu od godz. 15:00.
    Pełny plan Kolędy tutaj.
    Ofiary składane podczas Kolędy są przeznaczone na potrzeby Parafii.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy w liturgii Okres Bożego Narodzenia.
  8. Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce zaprasza na Koncert Kolęd w wykonaniu Zespołu ENEJ,

który odbędzie się w naszym kościele
    w niedzielę 9 stycznia o godz. 19:15.
  9. W przyszłą niedzielę Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych o godz. 16:00, ze względu na koncert kolęd jest odwołana.