07 lis 2021

XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w naszej Parafii gościmy o. Ngande Tionang Arsene ze Zgromadzenia Ducha Św. z Kamerunu. O. Arsene głosi Słowo Boże oraz prowadzi kwestę na potrzeby ośrodka dla młodzieży w Kamerunie.
  2. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją eucharystyczną.
  3. Kandydatów do Bierzmowania - rok I zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 19:00.
  4. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych.
    Wypominki przez cały listopad są czytane w całości w niedziele o godz. 17:15.
    W tygodniu zapraszamy na wypominki po Mszy św. wieczornej:
    w poniedziałki, środy i piątki - część I
    we wtorki, czwartki i soboty - część II.
    Więcej informacji można znaleźć tutaj

Przypominamy, że można uzyskać odpust zupełny ofiarowany w intencji zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych. Ze względu na ciągle utrzymującą się pandemię została przedłużona dyspensa umożliwiająca otrzymanie odpustu zupełnego za pobożne nawiedzenie cmentarza do końca listopada. Więcej informacji tutaj.
  5. W czwartek przypada Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. Uroczysta Msza św. sprawowana w intencji Ojczyzny będzie w naszym kościele o godz. 18:00. Po Mszy św. będzie złożenie wieńców przy tablicy poświęconej żołnierzom i partyzantom, którzy polegli w obronie Ojczyzny.
  6. Wolontariuszy zespołu CARITAS zapraszamy na spotkanie w piątek o godz. 19:00 w sali na plebanii.
  7. W przyszłą niedzielę przypada XIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym obchodzony pod hasłem "SOLIDARNI Z LIBANEM". Po Mszach św. będą zbierane ofiary do puszek na pomoc dla mieszkańców Libanu.
  8. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  9. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania - rok II będzie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.
  10. Dzisiaj przy kościele działa kawiarenka po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30. Zapraszamy na dobrą kawę, watę cukrową, wspaniałe rurki z kremem domowej roboty oraz znakomite ciasta przygotowane przez naszych Parafian.
  11. Burmistrz Miasta Kobyłka zaprasza w czwartek 11 listopada do udziału w obchodach 103. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.