17 paź 2021

XXIX Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwa październikowe w naszym kościele są sprawowane w niedziele o godz. 17:15, w tygodniu po Mszy św. wieczornej /ok. godz. 18:35/. Dzieci zapraszamy na Różaniec we wtorki i czwartki razem z dorosłymi.
  2. W piątek w liturgii przypada wspomnienie św. Jana Pawła II Papieża. Po Mszy św. wieczornej będzie można otrzymać specjalne błogosławieństwo relikwiami Świętego.
  3. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. zapraszamy z rodzicami na Mszę Św. i spotkanie w sobotę o godz. 10:00.
  4. Próba Scholki dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:30 w sali na plebanii.
  5. W przyszłą niedzielę będzie obchodzony Światowy Dzień Misyjny.
    Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Dzieł Misyjnych prowadzonych przez Kościół.
    Przypominamy, że od 1 do 25 października na wyjeździe misyjnym w Kenii przebywa nasza parafianka Zosia Bancerz.

Prosimy o modlitwę w jej intencji.
    Relacje i zdjęcia z Kenii można znaleźć tutaj.
  6. Kandydatów do Bierzmowania - rok I zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.
  7. W przyszłą niedzielę będzie działała kawiarenka po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło poprzez przyniesienie domowych wypieków.
  8. W zakrystii można składać intencje na wypominki:
    • roczne – czytane przez cały listopad w dni powszednie po Mszy św. wieczornej i od grudnia w każdą niedzielę o godz. 9:30. Przez cały rok w intencji zmarłych jest sprawowana Msza św. w II niedzielę miesiąca o godz. 10:00;
    • jednorazowe – czytane 1 listopada podczas procesji na cmentarzu i w Dzień Zaduszny podczas nabożeństwa za zmarłych o godz. 18:30 w naszym kościele.
  9. Towarzystwo Przyjaciół Miasta Kobyłka, Stowarzyszenie Miłośników Kawalerii I Pułku Ułanów Krechowieckich i Burmistrz Miasta Kobyłka zapraszają w niedzielę 24 października na uroczystości z okazji 227. Rocznicy Bitwy pod Kobyłką podczas Insurekcji Kościuszkowskiej w październiku 1794 roku.

Więcej informacji tutaj
  10. Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie dla kobiet pod hasłem Projekt – Niebo, które odbędzie się w sobotę 30 października w godz. 9.30-17.00 w parafii MB Królowej Polski /ul. Kurkowa 35/ w Wołominie. Spotkanie poprowadzi s. Anna Maria Pudełko ze Zgromadzenia Sióstr Apostolinek. W programie Msza św., część wykładowa i część warsztatowa.
    Zgłoszenia mailowo:spotkania.wolomin@gmail.com