18 lip 2021

XVI Niedziela Zwykła

1. W okresie wakacyjnym Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  2. Zgodnie z sugestią papieża Franciszka i ustanowionym na lipiec Światowym Dniem Dziadków i Osób Starszych jutro będziemy modlić się za dziadków naszej diecezji. Jutro Biskup Romuald Kamiński w parafii Narodzenia Pańskiego w Jasienicy o godz. 18:00 będzie sprawował Mszę św. w intencji dziadków.
  3. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. będzie obrzęd poświęcenia pojazdów i błogosławieństwa kierowców z okazji dnia św. Krzysztofa.
  4. Członków Kół Żywego Różańca i Rodzinnych Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretka zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. w intencji Wspólnot Różańcowych o godz. 11:30. Spotkanie w czasie wakacji jest odwołane.
  5. W przyszłą niedzielę wolontariusze Komitetu Społecznego "ŚWIAT MAĆKA" będą prowadzić zbiórkę do puszek na leczenie i rehabilitację ciężko chorego z autyzmem Maćka Antoszkiewicza. Maciek z diagnozą medyczną: autyzm, upośledzenie umysłowe w stopniu znacznym, opóźnienie rozwoju psychoruchowego potrzebuje stałej opieki, pielęgnacji, systematycznego leczenia i rehabilitacji. Zbiórka została zarejestrowana na stronie MSWiA zbiorki.gov.pl.  Zbiórka jest organizowana za zgodą Kurii Biskupiej Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  6. W ubiegłą niedzielę animatorzy Ruchu Światło Życie prowadzili zbiórkę na misje w Kenii, gdzie młodzież z ruchu oazowego organizuje rekolekcje ewangelizacyjne. Podczas zbiórki zostało zebrane 5208 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania za hojne wsparcie wyjazdu Zosi Bancerz i animatorów do Kenii.

Wpłaty na wyjazd misyjny można dokonać na:
    zrzutka.pl
    lub na dzieła misyjne Ruchu
    konto: Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie
    40 1240 1574 1111 0010 9064 7764
    z dopiskiem: Cele statutowe – misje
    Prosimy o modlitwę w intencji przygotowujących się do wyjazdu misyjnego.

7. Wszystkim przebywającym na wakacjach, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanego wypoczynku, pięknej pogody oraz przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!