11 lip 2021

XV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj animatorzy Ruchu Światło Życie prowadzą zbiórkę na misje w Kenii. Podobnie, jak 3 lata temu w Rwandzie, młodzież z ruchu oazowego organizuje rekolekcje ewangelizacyjne w Kenii. W październiku jako animatorka z naszej Parafii będzie uczestniczyć w misji Zosia Bancerz.

Wpłaty na wyjazd misyjny można dokonać na:
    zrzutka.pl
    lub na dzieła misyjne Ruchu
    konto: Stowarzyszenie Diakonia Ruchu Światło-Życie
    40 1240 1574 1111 0010 9064 7764
    z dopiskiem: Cele statutowe – misje

Prosimy o modlitwę w intencji przygotowujących się do wyjazdu misyjnego.

2. W okresie wakacyjnym Msze św. niedzielne są sprawowane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00. Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  3. We wtorek o godz. 21:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej. Na procesję przynosimy świece.
  4. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:30 oraz na Mszę św. zbiorową o Miłosierdziu Bożym.
  5. W sobotę o godz. 6:00 zapraszamy na Nabożeństwo Patronki Dobrej Śmierci członków Apostolstwa oraz osoby zainteresowane tą formą modlitwy.
  6. Ważna informacja ZUS dla rodziców: wnioski o dofinansowanie do wyprawki szkolnej dla uczniów w ramach programu "Dobry Start" od 1 lipca można składać wyłącznie elektronicznie za pośrednictwem portalu Platformy Usług Elektronicznych ZUS, poprzez bankowość elektroniczną lub portal Emp@tia. Ośrodki Pomocy Społecznej nie będą już przyjmować wniosków w formie papierowej, a od 2021 roku świadczenie 300+ jest obsługiwane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych i będzie wypłacane tylko na konta bankowe.
    Więcej informacji tutaj.
  7. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanych wakacji, pięknej pogody oraz przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!