04 lip 2021

XIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca będzie nabożeństwo adoracyjne z procesją eucharystyczną po Mszy św. o godz. 13:00.
  2. Od przyszłej niedzieli Msze św. niedzielne w naszym kościele będą sprawowane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00.
    Msza św. o godz. 13:00 będzie odwołana.
  3. W przyszłą niedzielę animatorzy Ruchu Światło Życie będą prowadzić zbiórkę na misje w Kenii. Podobnie, jak 3 lata temu w Rwandzie, młodzież z ruchu oazowego organizuje rekolekcje ewangelizacyjne w Kenii. W październiku jako animatorka z naszej Parafii będzie uczestniczyć w misji Zosia Bancerz.
    Prosimy o modlitwę w intencji przygotowujących się do wyjazdu misyjnego.
  4. Zachęcamy do udziału w pielgrzymowaniu podczas wakacji. Informacje o pielgrzymkach pieszych organizowanych w naszej diecezji:
  5. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanych wakacji, pięknej pogody oraz przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!