25 kwi 2021

IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza obchodzona jest jako ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA i w Polsce rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w modlitwę o powołania do kapłaństwa i zakonu z naszej Parafii.
  2. Członków Kółek Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i MARGARETEK zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00.
    Ogłoszenia Wspólnot Różańcowych tutaj.
  3. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania – Rok I będzie dzisiaj o godz. 19:00.
  4. Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Najśw. Maryi Panny, które w naszym kościele będą sprawowane w dni powszednie o godz. 18:40 /po Mszy św. wieczornej/, a w niedziele o godz. 17:15 .
  5. W sobotę po Mszy św. porannej o godz. 7:00 zapraszamy na Nabożeństwo Wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w ramach pięciu I Sobót miesiąca.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne z racji I Niedzieli miesiąca połączone z procesją eucharystyczną.
  7. Uroczystość I Komunii św. w naszym kościele będziemy przeżywali w niedzielę 23 maja. Ze względu na stan pandemii dzieci przystąpią w 2 grupach:
    • Grupa I – klasy III A i B – podczas Mszy św. o godz. 10:00;
    • Grupa II – klasy III C i D – podczas Mszy św. o godz. 11:45.
    Ze względu na uroczystość w tym dniu będzie przesunięta Msza św. z godz. 13:00 na godz. 13:45.
    Program przygotowania do I Komunii św. tutaj.
  8. Uroczystość Rocznicy I Komunii Św. będzie w niedzielę 30 maja podczas Mszy św. o godz. 11:30. Spotkanie dla rodziców przed Rocznicą I Komunii św. będzie w niedzielę 16 maja po Mszy św. o godz. 11:30 w kościele.
  9. Młodzież licealna naszej Parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania w sobotę 19 czerwca podczas uroczystej Mszy św. o godz. 18:00. Sakramentu Bierzmowania udzieli Bp Romuald Kamiński Ordynariusz Warszawsko – Praski.