25 gru 2020

NARODZENIE PAŃSKIE

Zbawiciel przyszedł na ziemię
i zamieszkał między nami!
Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy,
by zaczerpnęli Mocy, która przezwycięża wszelkie słabości,
by przyjęli Światło, które oświetla nawet mroki duszy,
by odkryli Miłość, która daje pełnię życia!
Niech każdy odczuje, że jest umiłowanym dzieckiem Boga
i z Chrystusem należy do wielkiej Rodziny zbawionych.

Wasi Duszpasterze

1. W imieniu całej wspólnoty parafialnej składamy podziękowania za podarowanie tegorocznych choinek pp. Barbarze i Janowi Szulim, Jolancie Pawliszyn i Mariannie Maciążek, a także wszystkim, którzy trudzili się przy świątecznych dekoracjach w naszej świątyni: naszym zakrystiankom paniom Krysi Jędrysiak i Agnieszce Bancerz oraz Ryszardowi Zielińskiemu, Franciszkowi, Łucji, Honoracie i Jackowi Baran, Dawidowi Nagraba, Krzysztofowi i Tomaszowi Złotkowskim i Jackowi Ksionkowi.
  2. W Dzień Bożego Narodzenia Msze św. sprawowane są o godz. 08:00, 10:00, 11:30 i 13:00. Msza św. wieczorna o godz. 18:00 jest odwołana.
  3. W II Dzień Świąt Msze św. będą według porządku niedzielnego.
  4. Ofiary składane na tacę w II Dzień Świąt są przeznaczone na Fundusz Budowy Nowych Świątyń w naszej diecezji.
  5. Msza św. zbiorowa w intencji małżeństw, które w tym roku obchodzą Jubileusz Małżeński będzie jutro, w II Dzień Świąt o godz. 13:00.
  6. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie połączone z dzieleniem się opłatkiem w niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
  7. Z powodu trwającej pandemii, zgodnie z zarządzeniem Biskupa Ordynariusza z dnia 14 grudnia br. „dotychczasowa forma wizyt duszpasterskich z nawiedzeniem mieszkań i domów jest niemożliwa”.
    W naszej Parafii odwiedziny kolędowe są odwołane do czasu ustania wysokiego stopnia zagrożenia epidemicznego. Mamy wielką nadzieję, że w Nowym Roku będziemy mogli nawiedzić naszych Parafian i spotkać się bezpiecznie z wszystkimi Rodzinami.