04 paź 2020

XXVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  2. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 10:00 dzieci klas IV z grupy II przystąpią do I Komunii Św. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i rodziców.
    Spowiedź przed uroczystością będzie w piątek od godz. 17:00.
  3. Dzieci przystępujące do I Komunii Św. zapraszamy na próby przed uroczystością w poniedziałek i wtorek o godz. 18:35 w kościele.
  4. Próba Scholi dziecięcej będzie we wtorek o godz. 17:00 w sali na plebanii.
  5. Nabożeństwa październikowe w naszym kościele są sprawowane w tygodniu po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18:35, a w niedziele o godz. 17:15.
    Dzieci zapraszamy na Różaniec w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki razem z dorosłymi.
  6. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 10:00 i 11.30 zapraszamy do kawiarenki na terenie przy kościele. Będzie można napić się kawy, zjeść ciasto domowego wypieku, watę cukrową i inne wspaniałe przysmaki. Składamy serdeczne podziękowania pp. Honoracie i Jackowi Baran za przygotowanie i prowadzenie kawiarenki.
  7. W przyszłą niedzielę w całej Polsce będziemy obchodzili XX Dzień Papieski pod hasłem: „TOTUS TUUS”. Tradycyjnie młodzież będzie prowadzić zbiórkę ofiar na fundusz stypendialny Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia", wspierającej uzdolnioną młodzież znajdującą się w trudnej sytuacji materialnej.
  8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. w intencji osób niepełnosprawnych o godz. 16:00.
  9. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania Rok I będzie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00 w kościele. Zapraszamy młodzież od VIII klasy podstawówki.
  10. Kandydatów do Bierzmowania Rok II zapraszamy na spotkanie w niedzielę 25 października o godz. 19:00 w kościele.
  11. Zespół CARITAS zaprasza rodziny wielodzietne, seniorów oraz osoby, które przez pandemię utraciły pracę po odbiór żywności podczas dyżuru wolontariuszy w piątki w godz. 17:00–18:00.
  12. Zachęcamy do modlitwy za zmarłych. Od przyszłej niedzieli w zakrystii będą przyjmowane intencje na wypominki listopadowe i roczne.
  13. Potrzebny lek za 9 mln złotych dla Mikołaja chorego na SM.

Prosimy o wsparcie. Wiecej informacji tutaj.