27 wrz 2020

XXVI Niedziela Zwykła

1. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00.
    Ogłoszenia Wspólnot Różańcowych tutaj.
  2. Dzieci klas IV z grupy II zapraszamy na próbę przed uroczystością I Komunii Św. we wtorek o godz. 18:35 w kościele.
    Program prób przed uroczystością tutaj.
  3. Od czwartku zapraszamy na nabożeństwa październikowe, które w naszym kościele są sprawowane w tygodniu po Mszy św. wieczornej ok. godz. 18:35, a w niedziele o godz. 17:15.
    Dzieci zapraszamy na Różaniec w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki razem z dorosłymi.
  4. W I Czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu od godz. 17:15. Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  5. W I Piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą od godz. 9:00. Spowiedź będzie od godz. 17:30.
  6. W I Sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie rano po Mszy św. o godz. 7:00 oraz po Mszy św. wieczornej.
  7. W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  8. Spotkanie biblijne będzie w czwartek po Różańcu w sali na plebanii. Zapraszamy wszystkich, którzy poprzez Pismo Święte i komentarze Ojców Kościoła pragną pogłębić relację z Panem Bogiem.
  9. Zbiórki ministrantów i kandydatów odbywają się w piątki o 17:00 w salce na plebanii.
  10. Ruch Światło-Życie zaprasza młodzież na spotkania modlitewne w każdy piątek po Mszy Świętej wieczornej.
  11. W przyszłą niedzielę po Mszach św. o godz. 10:00 i 11.30 zapraszamy do kawiarenki na terenie przy kościele. Będzie można napić się kawy, zjeść ciasto domowego wypieku, watę cukrową i inne wspaniałe przysmaki.
    Składamy serdeczne podziękowania pp. Honoracie i Jackowi Baran za przygotowanie i prowadzenie kawiarenki.
    Prosimy Parafian o wsparcie przez przynoszenie własnych wypieków.
  12. Próba Scholi dziecięcej będzie we wtorek 6 października o godz. 17:00 w sali na plebanii.
  13. Nowy kurs przygotowania do Bierzmowania rozpocznie się w niedzielę 11 października o godz. 19:00 w kościele. Zapraszamy młodzież od VIII klasy podstawówki.
  14. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania rok II będzie 25 października (niedziela) o godz. 19:00 w kościele.
  15. W piątek i sobotę wolontariusze Zespołu CARITAS prowadzili zbiórkę żywności i środków czystości w Sklepie LiDL w Kobyłce w ramach ogólnopolskiej akcji „TAK, POMAGAM”.
    Składamy podziękowania wszystkim wolontariuszom zaangażowanym w zbiórkę.
    Rodziny wielodzietne, seniorów oraz osoby, które przez pandemię utraciły pracę zapraszamy po odbiór żywności podczas dyżuru wolontariuszy w piątki w godz. 17:00–18:00.
  16. W ubiegłą niedzielę w naszej Parafii gościliśmy wolontariuszy, którzy prowadzili kwestę na rzecz Radia WARSZAWA – naszej diecezjalnej stacji radiowej. Zostało zebrane 1398 zł. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania.
  17. Harcerze z 11. Drużyny Harcerskiej Kasjopeja zapraszają na Harcerską Grę Miejską w dniach 2 - 4 października dla dzieci w wieku od 10-13 lat. Więcej informacji tutaj.