21 cze 2020

XII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 10:00 dzieci z klasy III (grupa I) przystąpią do I Komunii Św.
    Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i rodziców.
  2. Nabożeństwa czerwcowe są sprawowane w niedziele o godz. 17:15, a w tygodniu po Mszy św. wieczornej. W tygodniu zapraszamy na adorację do godz. 20:00.
  3. Codziennie o godz. 15:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Suplikacje.
  4. We wtorek przypada 15. rocznica święceń biskupich naszego Ordynariusza Bpa Romualda Kamińskiego. Prosimy o modlitwę w intencji Pasterza Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  5. W środę obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. będą sprawowane o godz. 7:00 i 18:00.
  6. W czwartek zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie biblijne o godz. 19:15 w sali na plebanii.
  7. Dzieci, młodzież, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców zapraszamy w piątek o godz. 8:00 na Mszę św. dziękczynną na zakończenie roku szkolnego.
    Spowiedź dla dzieci i młodzieży będzie w środę od godz. 17:15.
  8. Zbiórka ministrantów oraz kandydatów na ministrantów będzie w piątek o godz. 17:00.
  9. Młodzież zapraszamy na ostatnie przed wakacjami spotkanie OAZY w piątek po Mszy św. wieczornej. W ramach spotkania przewidziany poczęstunek i zabawy.
  10. Spotkanie członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka będzie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
  11. W przyszłą niedzielę o godz. 19:30 zapraszamy na spotkanie ministrantów i lektorów na zakończenie roku formacyjnego. Spotkanie będzie miało charakter rekreacyjny.
  12. Kandydatów do Bierzmowania prosimy o uzupełnianie indeksów do Bierzmowania. Przez wakacje należy zbierać wpisy o obecności na niedzielnych Mszach św. Wypełnione indeksy należy oddać w zakrystii na przełomie września i października.
  13. Dyżury wolontariuszy Zespołu CARITAS odbywają się w soboty w godz. 17:00–18:00. Podczas dyżuru można przynieść artykuły w ramach akcji pomocy rodzinom potrzebującym.
    Istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady u psychologa.
    Informacje: podczas dyżuru lub telefonicznie /kom. 601 243 901/.
  14. Wszystkim ofiarodawcom, którzy wpłacili ofiary na rzecz naszej Parafii na konto parafialne lub na tacę w kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”.