16 lut 2020

VI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj gości w naszej Parafii Ks. Roman Rusinek ze Zgromadzenia Księży Pallotynów, wieloletni misjonarz w Rwandzie i Wybrzeżu Kości Słoniowej, autor książek: Dzieci Rwandy; Kibeho – Cud w sercu Afryki; W świecie bajek afrykańskich oraz Przywrócić nadzieję.
  2. Dzisiejsza Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Scholi Gregoriańskiej.
  3. Niewolników Miłości Maryi pragnących odnowić złożone już zawierzenie oraz osoby, które chcą dokonać zawierzenia zapraszamy do udziału w 33-DNIOWYCH REKOLEKCJACH przygotowujących do AKTU OFIAROWANIA SIĘ JEZUSOWI CHRYSTUSOWI PRZEZ RĘCE MARYI według Św. Ludwika Marii Grignion de Montfort.
    Rekolekcje i uroczystość zawierzenia będą odbywać się w kościele MB Królowej Polski w Wołominie /ul. Kurkowa 35/.
    Do piątku 21 lutego trwają zapisy w Parafii w Wołominie po Mszach św. w niedzielę i w tygodniu.
    Uroczyste rozpoczęcie rekolekcji będzie w piątek podczas Mszy św. o godz. 18:00. Po Mszy św. będzie adoracja Najśw. Sakramentu i konferencja.
    Więcej informacji i program rekolekcji tutaj.
  4. W piątek zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o godz. 17:15 oraz na Mszę św. zbiorową o Miłosierdziu Bożym o godz. 18:00.
  5. Członków Apostolstwa Patronki Dobrej Śmierci zapraszamy na Nabożeństwo w sobotę o godz. 6:00 rano.
  6. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
  7. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby prowadzonego remontu w kościele.
  8. Z naszej Parafii są organizowane kolonie letnie pod opieką p. Agnieszki Komosińskiej w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Krynicy Piaski w terminie od 6 do 19 sierpnia. Zapisy rozpoczną się po feriach od niedzieli 1 marca.
  9. Wszystkim przebywającym na feriach zimowych, a szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy wspaniałej pogody, dobrego wypoczynku oraz obfitego błogosławieństwa Bożego!