26 sty 2020

III Niedziela Zwykła

1. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11:30 zapraszamy na Jasełka przygotowane przez Tygryski z grupy „0”B z Publicznego Przedszkola nr 2 pod kierunkiem p. Anity Piotrowskiej.
  3. Rodzinom, które gościły nas w ubiegłym tygodniu w swoich domach z wizytą kolędową składamy serdeczne "Bóg zapłać" za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary. Program Kolędy

27.01 - poniedz.

ul. Żeromskiego; Wiśniowa

28.01 - wtorek

ul. Długa;

29.01 - środa

ul. Reymonta; Rynek

30.01 - czwartek

ul. Krasickiego 1-17; Tuwima; Staffa

31.01 - piątek

ul. Krasickiego 18 do końca; Staszica

01.02 - sobota

od g. 10:00

ul. Rozwadowskiego

Pełny program wizyty kolędowej do 8 lutego tutaj.
    Ofiary składane podczas Kolędy są przeznaczone na inwestycje parafialne.
  4. W okresie kolędowym kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 9:30 oraz w soboty od godz. 19:00 do 20:00.
    W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny /kom. 694 451 124/.
  5. W sobotę zapraszamy na Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w ramach 5-ciu Pierwszych Sobót miesiąca po Mszy św. o godz. 7:00 oraz po Mszy św. wieczornej.
  6. Próba Scholi dziecięcej będzie w sobotę o godz. 11:00 w salce parafialnej.
  7. W przyszłą niedzielę przypada Święto Ofiarowania Pańskiego popularnie zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej Mszy św. będzie obrzęd poświęcenia przyniesionych do świątyni gromnic.
  8. W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  9. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania - Rok I będzie w przyszłą niedzielę o godz. 19:00.
  10. Dzisiejsze ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby remontu kościoła w ramach tacy gospodarczej.
  11. Burmistrz Miasta Kobyłka oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają dzisiaj o godz.19:00 na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej w Kobyłce, którą dyryguje Albert Gut. Solistami będą Izabela Zach i Aleksandra Gut.
  12. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej Parafii Zespół VIES BONUM z Parafii św. Jana Chrzciciela w Mińsku na Białorusi. Zespół tworzą studenci, którzy śpiewają wielogłosowo pieśni religijne po białorusku i po polsku.
  13. Dzisiaj po każdej Mszy św. można nabyć audiobooki katolickie dla dzieci i dorosłych. Wśród autorów: C. S. Lewis, ks. Jan Twardowski, Jan Paweł II i inni.
  14. W Wołominie od niedawna funkcjonuje grupa Przebudzenie DDA/DDD (Dorosłych Dzieci Alkoholików oraz Dorosłych Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych). Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 19:00 w Kaplicy przy kościele MB Częstochowskiej /ul. Kościelna 55/.
    Więcej informacji tutaj.