19 sty 2020

II Niedziela Zwykła

1. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania - Rok II będzie dzisiaj o godz. 19:00.
  2. Pragniemy poinformować, że uroczyste przyjęcie Sakramentu Bierzmowania będzie w naszej Parafii w sobotę 29lutego podczas Mszy św. o godz. 18:00. Sakramentu udzieli naszej młodzieży Jego Ekscelencja Bp Romuald Kamiński – Ordynariusz Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  3. Dzisiaj Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  4. Rodziny z dziećmi zapraszamy dzisiaj o godz. 17:00 na wspólne kolędowanie przy Żłóbku z udziałem Chóru Parafialnego, Męskiej Scholi Gregoriańskiej, Scholki dziecięcej oraz solistów. Osoby, które chciałyby wystąpić podczas kolędowania proszone są o zgłoszenie się do naszego organisty - p. Piotra.
  5. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 zapraszamy na koncert muzyki kameralnej w wykonaniu znakomitego zespołu MECCORE STRING QUARTET. W programie Kwartet smyczkowy a-moll nr 115 op. 132 Ludwika van Beethovena.

6. Rodzinom, które gościły nas w ubiegłym tygodniu w swoich domach z wizytą kolędową składamy serdeczne "Bóg zapłać" za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary. Program Kolędy:

20.01 - poniedz.

ul. Konopnickiej; Literacka; Tetmajera

21.01 - wtorek

ul. Boh. Ossowa 1-30; Wyspiańskiego

22.01 - środa

ul. Boh. Ossowa 31 do końca; Fredry; Korczaka

23.01 - czwartek

ul. Ks. Skorupki; Średnia; Wąska; Królowej Jadwigi

24.01 - piątek

ul. Okrzei; Sempołowskiej

25.01 - sobota

od g. 10:00

ul. Narutowicza; Żytnia

Pełny program wizyty kolędowej do 8 lutego tutaj.
    Ofiary składane podczas Kolędy są przeznaczone na inwestycje parafialne.
  7. W okresie kolędowym kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:30–9:30 oraz w soboty od godz. 19:00 do 20:00. W ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny /kom. 694 451 124/.
  8. W czwartek zapraszamy na Spotkanie Biblijne o godz. 19:00 w sali na plebanii.
  9. Ze względu na Kolędę sobotnie spotkanie połączone z Mszą św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zostało odwołane. Najbliższe spotkanie będzie po feriach w sobotę 7 marca o godz. 10:00. Program przygotowania w II półroczu tutaj.
  10. Uczestników wyjazdu na zimowisko do Poronina zapraszamy na spotkanie organizacyjne w sobotę o godz. 19:00 w kościele.
  11. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30 zapraszamy na Jasełka przygotowane przez Tygryski z grupy „0”B z Publicznego Przedszkola nr 2 pod kierunkiem p. Anity Piotrowskiej.
  12. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
  13. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby remontu kościoła w ramach tacy gospodarczej.
  14. Burmistrz Miasta Kobyłka oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają w przyszłą niedzielę o godz.19:00 na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej w Kobyłce, którą dyryguje Albert Gut. Solistami będą Izabela Zach i Aleksandra Gut.
  15. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będzie można nabyć audiobooki katolickie dla dzieci i dorosłych. Wśród autorów: C. S. Lewis, ks. Jan Twardowski, Jan Paweł II i inni.