29 gru 2019

Niedziela Świętej Rodziny

1. Dzisiaj obchodzimy święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msza św. o godz. 11:30 będzie sprawowana w intencji małżeństw, które w tym roku obchodzą Jubileusz.
  2. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu MARGARETKA zapraszamy na spotkanie połączone z dzieleniem się opłatkiem dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00.
  3. We wtorek wieczorem zapraszamy na Mszę Św. dziękczynną i nabożeństwo na zakończenie Starego Roku o godz. 18:00.
    Za udział w uroczystym śpiewie hymnu Ciebie Boga wysławiamy podczas nabożeństwa można otrzymać odpust zupełny.
  4. W środę, w pierwszym dniu Nowego Roku obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. będą sprawowane według porządku niedzielnego /o godz. 8:00; 10:00; 11:30; 13:00 i 18:00/.
  5. W czwartek Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
  6. W tym tygodniu przypada Pierwszy Piątek miesiąca.
    Odwiedziny chorych w styczniu są odwołane.
    Spowiedź w I Piątek miesiąca będzie od godz. 17:30.
  7. W I Sobotę miesiąca nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi będzie po Mszy św. porannej i wieczornej.
  8. Od soboty rozpoczynamy duszpasterską wizytę kolędową rodzin naszej Parafii. W tygodniu Kolędę rozpoczynamy od godz. 15:00, a w soboty od godz. 10:00. Program Kolędy od 4 do 18 stycznia tutaj.
    Ofiary składane podczas Kolędy są przeznaczone na inwestycje parafialne.
  9. Najbliższe próby Scholi dziecięcej będą w sobotę /4 stycznia/ o godz. 12:00 i w środę /8 stycznia/ o godz. 18:00 w sali parafialnej.
  10. Osoby, które chcą się włączyć w organizację Orszaku Trzech Króli zapraszamy na spotkanie dzisiaj o godz. 19:00.
  11. Dzisiejsze ofiary składane na tacę będą przeznaczone na remont kościoła w ramach tacy gospodarczej.
  12. W Święto Trzech Króli 6 stycznia o godz. 19:00 w naszym kościele odbędzie się KONCERT KOLĘD w wykonaniu HALINY MLYNKOVEJ Z ZESPOŁEM AKUSTYCZNIE. Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce. Więcej informacji tutaj.
    Serdecznie zapraszamy!