25 gru 2019

aby tegoroczne Boże Narodzenie
stało się czasem otwarcia na Miłość Boga
obecnego pośród nas.
Niech Pan napełni Wasze serca swoim Pokojem, Mocą i Radością.

Z serca wszystkim błogosławimy

1. W imieniu całej wspólnoty parafialnej składamy podziękowania pp. Modeście i Janowi Ksionek oraz pp. Grażynie i Zbigniewowi Szymańskim - za podarowanie tegorocznych choinek oraz wszystkim, którzy trudzili się przy świątecznych dekoracjach w naszej świątyni: zakrystiance pani Krystynie Jędrysiak oraz Ryszardowi Zielińskiemu, Jackowi Ksionkowi, Dawidowi Nagrabie, Franciszkowi Baltaziukowi, Jarosławowi Biskupskiemu, Wiesławowi Pankiewiczowi, Krzysztofowi i Tomkowi Złotkowskim, Jakubowi Rybałtowskiemu, Marcelowi Mazurowi i Marcinowi Zdunkowi.
  2. W Dzień Bożego Narodzenia Msze św. będą o godz. 08:00, 10:00, 11.30 i 13:00.
    Nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18:00.
  3. W II Dzień Świąt Msze św. będą według porządku niedzielnego. Ofiary składane na tacę w II Dzień Świąt są przeznaczone na Fundusz budowy nowych świątyń w naszej Diecezji.
  4. W niedzielę obchodzimy święto Świętej Rodziny. Msza św. o godz. 11:30 będzie sprawowana w intencji małżeństw, które w tym roku obchodzą Jubileusz. Można zamawiać intencje na Mszę św. zbiorową za Jubilatów.
  5. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie połączone z dzieleniem się opłatkiem w niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
  6. W niedzielę ofiary składane na tacę będą przeznaczone na remont kościoła w ramach tacy gospodarczej.
  7. Spotkanie świąteczne i agapa dla ministrantów i lektorów będzie w sobotę o godz. 19:00.
  8. Osoby, które chcą się włączyć w organizację Orszaku Trzech Króli zapraszamy na spotkanie w niedzielę o godz. 19:00.
  9. W Święto Trzech Króli 6 stycznia o godz. 19:00 w naszym kościele odbędzie się KONCERT KOLĘD w wykonaniu HALINY MLYNKOVEJ Z ZESPOŁEM AKUSTYCZNIE. Organizatorem koncertu jest Miejski Ośrodek Kultury w Kobyłce. Więcej informacji tutaj.
    Serdecznie zapraszamy!