Wydarzenia

01 mar 2024

Premiera Filmu

Premiera Filmu

Od piątku 1 marca
w kinach w całej Polsce można zobaczyć film
POWOŁANY 2

Jest to kontynuacja pierwszej części filmu, która dotarła do milionów widzów na całym świecie.
Film został zrealizowany na wysokim poziomie, a grają w nim wybitni polscy aktorzy, jak Henryk Gołębiewski, Marcin Kwaśny czy Wiktoria Gąsiewska co sprawia, że produkcja jest bardzo atrakcyjna również dla młodego pokolenia.
W filmie zobaczymy 4 spektakularne, prawdziwe historie, których bohaterowie dotknęli dna, ale po spotkaniu żywego Boga powstali z kolan stając się wielką inspiracją dla innych.
Twórcy zachęcają, żeby wyjść naprzeciw transformacji społeczeństwa, która dokonuje się na naszych oczach. Św. Maksymilian Kolbe powiedział: „jeśli nie wejdziemy do kin z wartościowymi filmami to nasze świątynie będą puste.”
Zachęcamy wszystkich, żeby wybrać się na seans do kina już dziś.
Film w kinach w całej Polsce.

Kino HELIOS w Wołominie tutaj 

Kino KULTURA w Wołominie tutaj.

ZWIASTUN Filmu do pobrania tutaj.