25 lip 2021

Kół Żywego Różańca
Rodzinnych Róż Różańcowych
i Apostolatu Margaretka

1. Intencja papieska apostolstwa modlitwy — sierpień 2021:

Intencja ewangelizacyjna: Kościół
    Módlmy się, aby Kościół otrzymał od Ducha Świętego łaskę i siłę do reformowania się w świetle Ewangelii.

2. Przypominamy o zmianach tajemnic od niedzieli 1 sierpnia.
    Osoby, które odmawiają pierwsze tajemnice Radosne w danym miesiącu odmawiają również modlitwy wstępne (Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 x Zdrowaś MarioChwała Ojcu).
  3. Prosimy zelatorów o przypomnienie wszystkim członkom swojej Róży jaką tajemnicę w tym miesiącu powinni rozważać, pamiętajmy zwłaszcza o osobie, która rozważa I Tajemnicę Radosną, aby odmawiała codziennie modlitwy wstępne.
  4. W sprawach związanych z prenumeratą czasopisma „Różaniec” prosimy o kontakt w zakrystii.
  5. W lipcu dyżur przed popiersiem Św. Jana Pawła II pełniła IV Rodzinna Róża Różańcowa p.w. św. Rodziny z Nazaretu.
    Dziękujemy za dbanie o czystość, za troskę o kwiaty i wymianę zniczy.
    W sierpniu prosimy o opiekę V Rodzinną Różę Różańcową p.w. św. Faustyny Kowalskiej.
  6. W lipcu modlitwy różańcowe, które odmawiane są w każdą środę miesiąca, I Piątek miesiąca, I Sobotę miesiąca oraz III Piątek miesiąca prowadziła II Rodzinna Róża Różańcowa p.w. św. Rity z Cascii.
    Dziękujemy wszystkim prowadzącym modlitwy.
    W sierpniu modlitwy będzie prowadziła V Rodzinna Róża Różańcowa p.w. św. Faustyny Kowalskiej.
    Serdecznie prosimy, aby licznie włączać się do modlitwy.
  7. Wszystkie osoby, które dopisały się do Kół oraz Róż Różańcowych, a nie mają jeszcze legitymacji proszone są o kontakt ze swoim zelatorem lub ks. Proboszczem.