Intencje mszalne

25 paź 2020

Wspólnoty Różańcowe

Wspólnoty Różańcowe

Ogłoszenia
25 października 2020
ostatnia niedziela miesiąca

spotkanie
Kół Żywego Różańca
Rodzinnych Róż Różańcowych
i Apostolatu Margaretka

 

 1. Intencja papieska apostolstwa modlitwy — listopad:
  Aby postęp w dziedzinie robotyki oraz sztucznej inteligencji zawsze pozostawał w służbie człowiekowi. 
 2. Przypominamy o zmianach tajemnic od niedzieli 1 listopada. Osoby, które odmawiają pierwsze tajemnice Radosne w danym miesiącu odmawiają również modlitwy wstępne (Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 x Zdrowaś MarioChwała Ojcu).
 3. Prosimy zelatorów o przypomnienie wszystkim członkom swojej Róży jaką tajemnicę w tym miesiącu powinni rozważać, pamiętajmy zwłaszcza o osobie, która rozważa 1. Tajemnicę Radosną, aby odmawiała codziennie modlitwy wstępne.
 4. W sprawach związanych z prenumeratą czasopisma „Różaniec” prosimy o kontakt w zakrystii. 
 5. W tym miesiącu, w październiku dyżur przed popiersiem Jana Pawła II pełniła 9. Rodzinna Róża Różańcowa p.w. Matki Bożej z Lourdes. Dziękujemy za dbanie o czystość, za troskę o kwiaty i wymianę zniczy.
  W kolejnym miesiącu, w listopadzie prosimy o opiekę 1. Koło Żywego Różańca p.w. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
 6. Wszystkim grupom parafialnym dziękujemy za udział i włączanie się w odmawianie różańca w październiku.
  W listopadzie modlitwy różańcowe, które odmawiane są w każdą środę miesiąca, I Piątek miesiąca, I Sobotę miesiąca oraz III Piątek miesiąca będzie prowadziła 6. Rodzinna Róża Różańcowa p.w. NMP Fatimskiej oraz 7. Rodzinna Róża Różańcowa p.w. Św. Jana Pawła II. Serdecznie prosimy, aby licznie włączać się do modlitwy.
 7. Wszystkie osoby, które dopisały się do Kół oraz Róż Różańcowych, a nie mają jeszcze legitymacji proszone są o kontakt ze swoim zelatorem lub ks. Proboszczem.