28 lis 2021

Kół Żywego Różańca
Rodzinnych Róż Różańcowych
i Apostolatu Margaretka

1. Intencja papieska Apostolstwa Modlitwy — listopad 2021:

Intencja ewangelizacyjna: Katecheci:
    Módlmy się za katechetów, powołanych do głoszenia Słowa Bożego - aby byli jego odważnymi i kreatywnymi świadkami z mocą Ducha Świętego.

Komentarz do Intencji Apostolstwa Modlitwy tutaj.
  2. Przypominamy o zmianach tajemnic od środy 1 grudnia.
    Osoby, które odmawiają pierwsze tajemnice Radosne w danym miesiącu odmawiają również modlitwy wstępne (Wierzę w Boga, Ojcze nasz, 3 x Zdrowaś MarioChwała Ojcu).
  3. Prosimy zelatorów o przypomnienie wszystkim członkom swojej Róży jaką tajemnicę w tym miesiącu powinni rozważać, pamiętajmy zwłaszcza o osobie, która rozważa I Tajemnicę Radosną, aby odmawiała codziennie modlitwy wstępne.
  4. W sprawach związanych z prenumeratą czasopisma „Różaniec” prosimy o kontakt w zakrystii.
  5. We listopadzie dyżur przed popiersiem Św. Jana Pawła II pełniła VII Rodzinna Róża Różańcowa p.w. Św. Jana Pawła II
    Dziękujemy za dbanie o czystość, za troskę o kwiaty i wymianę zniczy.
    W grudniu prosimy o opiekę VIII Rodzinną Różę Różańcową p.w. Miłosierdzia Bożego.
  6. W listopadzie modlitwy różańcowe, które odmawiane są w każdą środę miesiąca, I Piątek miesiąca, I Sobotę miesiąca oraz III Piątek miesiąca prowadziła VII Rodzinna Róża Różańcowa p.w. Św. Jana Pawła II
    Dziękujemy wszystkim prowadzącym modlitwy.
    W grudniu o prowadzenie modlitw prosimy VIII Rodzinną Różę Różańcową p.w. Miłosierdzia Bożego.
  7. Wszystkie osoby, które dopisały się do Kół oraz Róż Różańcowych, a nie mają jeszcze legitymacji proszone są o kontakt ze swoim zelatorem lub ks. Proboszczem.