30 cze 2024

XIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj gościmy Siostry Pallotynki z Centrum Misyjnego w Ursusie,

które prowadzą kwestę na rzecz budowy nowej szkoły podstawowej w Kamerunie. Siostry skierują do nas także świadectwo o swojej posłudze misyjnej.
    Więcej informacji tutaj.
  2. Członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Apostolatu Margaretka zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00. Przypominamy o zmianie tajemnic różańcowych od jutra.
    Ogłoszenia Wspólnot Różańcowych tutaj.
  3. Dzisiaj zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:30.
  4. W ubiegłą niedzielę odbył się VIII Piknik CARITAS na terenie naszej Parafii.

Organizatorem Pikniku byli wolontariusze Parafialnego Zespołu CARITAS przy współudziale wszystkich grup modlitewnych działających w naszej Parafii.
    Piknik był objęty patronatem Burmistrza Miasta Kobyłka Konrada Kostrzewy i Starosty Powiatu Wołomińskiego Arkadiusza Werelicha.
    Dziękujemy za liczne uczestnictwo w tym, wyjątkowym wydarzeniu: za przygotowanie ciast i innych wybornych potraw, za przysmaki ukraińskie, za przygotowanie stanowiska medycznego, za liczne atrakcje dla dzieci między innymi dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy i watę cukrową.
    W sposób szczególny dziękujemy za wsparcie wszystkim naszym Sponsorom.
    Nasi Ofiarodawcy, Darczyńcy i Sponsorzy tutaj.
    Zebrane fundusze są przeznaczone na cele charytatywne naszej Parafii.
  5. Od przyszłej niedzieli Msze św. niedzielne w naszym kościele będą sprawowane według porządku wakacyjnego: o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00.
    Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  6. W I Czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najśw. Sakramentu o godz. 17:15 oraz różaniec w intencji kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa i zakonów prowadzony przez Apostolat MARGARETKA.
  7. Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą w I Piątek od godz. 9:00. Prosimy o zgłaszanie osób, które pragną skorzystać z posługi.
    Spowiedź będzie od godz. 17:30.
  8. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP w ramach 5-ciu Pierwszych Sobót miesiąca będzie w sobotę po Mszy św. o godz. 7:00.
  9. W przyszłą niedzielę, z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 11:30 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  10. Dzisiaj zapraszamy do Kawiarenki przy kościele po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30.
    Prosimy o wsparcie Kawiarenki poprzez przyniesienie domowych wypieków.
  11. Wszystkim wyjeżdżającym na wypoczynek, szczególnie dzieciom i młodzieży życzymy udanych wakacji, pięknej pogody oraz przeżycia tego wspaniałego czasu w przyjaźni z Bogiem!