09 cze 2024

X Niedziela Zwykła

1. Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach czerwcowych o Najśw. Sercu Pana Jezusa, które w naszym kościele są sprawowane w niedziele o godz. 17:30, a w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
  2. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie dzisiaj o godz. 16:00.
  3. Kandydatów do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w poniedziałek o godz. 19:00.
  4. W piątek wyruszyła Pielgrzymka na Maltę – Wyspę Św. Pawła

organizowana przez Biuro Pielgrzymkowe Ad Astra. Powrót planowany jest w piątek o godz. 22:30 z lotniska w Modlinie.
    Galeria zdjęć tutaj.
    Prosimy o modlitwę w intencji Pielgrzymów.
  5. W czwartek o godz. 21:00 zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie połączone z procesją z Figurą MB Fatimskiej. Prosimy o przyniesienie świec na procesję.
  6. Msza św. wotywna o Duchu Św.
    według objawień Św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego, Małej Arabki

będzie w piątek o godz. 18:00 .
    Po Nabożeństwie czerwcowym będzie błogosławieństwo Relikwiami Św. Małej Arabki.
  7. W sobotę organizowany jest spływ kajakowy dla Liturgicznej Służby Ołtarza i młodzieży z Ruchu Światło-Życie, który rozpocznie się Mszą św. w naszym kościele o godz. 8:00.
    Są jeszcze wolne miejsca.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 nowo wyświęcony Ks. Jan Podczaski odprawi Mszę św. z błogosławieństwem prymicyjnym.

Prosimy o modlitwę w intencji wszystkich neoprezbiterów.
  9. W przyszłą niedzielę będą zbierane do puszek ofiary na utrzymanie Parafii Św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce, w której posługują Misjonarze z naszej diecezji.

10. Dzisiaj zapraszamy do Kawiarenki przy kościele po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30.
    Dziękujemy rodzinom z Kręgów Domowego Kościoła za organizację Kawiarenki oraz wszystkim wspaniałomyślnym darczyńcom, którzy przekazali nam domowe ciasta i inne przysmaki.
  11. Dzisiaj w Wołominie odbędzie się „MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY” pod hasłem „Zjednoczeni dla życia, rodziny i Ojczyzny”.

Marsz rozpocznie się Mszą św. o godz. 13:00 w Parafiach Św. Józefa Robotnika przy ul. Piłsudskiego i MB Królowej Polski przy ul. Kurkowej. o godz. 14:00 będzie przejście z obydwu Parafii na Pl. 3 Maja i złożenie kwiatów pod pomnikiem św. Jana Pawła II, a następnie uczestnicy przejdą do Parafii MB Częstochowskiej, gdzie odbędzie się Piknik z okazji 100-lecia Parafii.
    Zachęcamy do wzięcia udziału w Marszu.
  12. W niedzielę 23 czerwca Parafialny Zespół Caritas organizuje na terenie naszej Parafii
    VIII Rodzinny Piknik Caritas.

Uprzejmie prosimy Parafian i sponsorów o pomoc w organizacji tegorocznego Pikniku, poprzez przekazywanie atrakcyjnych i nowych przedmiotów na zabawę fantową, a także przygotowanie ciast i innych domowych wypieków na Piknik.
  13. Wspólnota Ruchu Rodzin Nazaretańskich

zaprasza całe rodziny i osoby samotne na rekolekcje letnie:
    - do Małego Cichego k/Zakopanego w terminie od 28 czerwca do 06 lipca oraz
    do Jastarni nad morzem od 13 do 20 lipca.
    Więcej informacji: tutaj
    lub tel. 609 106 227.