04 lut 2024

V Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
  2. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz.13:00 zostaną przyjęte nowe osoby do Apostolatu Modlitwy za Kapłanów MARGARETKA. Członkowie nowej MARGARETKI swoją modlitwą będą wspierać posługę kapłańską Ks. Dariusza.
  3. W ubiegłą środę zakończyliśmy tegoroczną wizytę Kolędową. Rodzinom, które gościły nas w swoich domach składamy serdeczne "Bóg zapłać" za modlitwę, rozmowy i złożone ofiary.
    Msza św. w intencji wszystkich Rodzin naszej Parafii będzie w środę o godz. 18:00.
  4. Kancelaria parafialna jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 17:00–17:45.
  5. W środę przypada dzień imienin Biskupa Ordynariusza naszej diecezji Romualda Kamińskiego.
    Prosimy o modlitwę w intencji naszego Pasterza.
  6. Spotkanie wolontariuszy Zespołu Caritas będzie w piątek o godz. 19:00 na plebanii.
  7. W piątek o godz. 18:00 zapraszamy na Mszę św. wotywną o Duchu Św. i adorację Najśw. Sakramentu połączoną z litanią do Ducha Św. Nabożeństwo oparte jest na objawieniach św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego, nazywanej Małą Arabką, karmelitanki bosej pochodzącej z Palestyny.
  8. Msza św. w intencji osób niepełnosprawnych będzie w przyszłą niedzielę o godz. 16:00.
  9. W przyszłą niedzielę przypada wspomnienie NMP z Lourdes obchodzone od 1992 roku z inicjatywy św. Jana Pawła II jako Światowy Dzień Chorego.
    Msza św. połączona z możliwością przyjęcia Sakramentu Namaszczenia Chorych będzie o godz. 16:00.
  10. W przyszłą niedzielę będzie prowadzona zbiórka do puszek na chorych objętych opieką CARITAS naszej diecezji.
  11. Osoby, które zapisały się na Pielgrzymkę na Maltę, która wyruszy w terminie 7 – 14 czerwca zapraszamy na spotkanie organizacyjne dzisiaj o godz. 19:00 w kościele.
    Potrzebny będzie nr PESEL do podpisania umowy z Biurem Pielgrzymkowym.

Więcej informacji tutaj
    .
  12. W przyszłą niedzielę 11 lutego odbędzie się koncert „ZŁO DOBREM ZWYCIĘŻAJ! MUZYCZNA OPOWIEŚĆ o KS. JERZYM POPIEŁUSZCE W ROKU 40-LECIA ŚMIERCI”

w wykonaniu Zespołu Wokalno – Aktorskiego „SONANTO” pod honorowym patronatem Konrada Kostrzewy - Przewodniczącego Rady Miasta Kobyłka.
    Koncert rozpocznie się o godz. 19:00 w kościele Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki na Maciołkach, ul. Szeroka 62A w Kobyłce.
    Wstęp wolny.