24 wrz 2023

XXV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w naszej Parafii gości Ks. Michał Czajkowski, który od roku pracuje w Parafii Św. Augustyna w Kambia w Diecezji Makeni w Sierra Leone. Ks. Michał głosi Słowo Boże oraz po Mszach św. prowadzi kwestę na potrzeby misji.
    Więcej informacji tutaj.
  2. Członków Wspólnot Różańcowych zapraszamy na spotkanie dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00. Przypominamy o zmianie tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę.
    Ogłoszenia Wspólnot Żywego Różańca tutaj.
  3. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania Rok II będzie dzisiaj o godz. 19:00.
  4. Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby lubiące śpiewać - młodzież i dorosłych - do wspólnego muzykowania. Próby chóru odbywają się w czwartki o godz. 18:45 w sali na plebanii.
  5. Spotkania oazowe dla młodzieży /od klasy VII/ odbywają się w piątki o godz. 19:00 w sali na plebanii.
  6. Dzieci zapraszamy na spotkania OAZY DZIECI BOŻYCH w soboty o godz. 10:00.
  7. W przyszłą niedzielę z racji I Niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 13:00 będzie nabożeństwo adoracyjne połączone z procesją Eucharystyczną.
  8. Dzisiaj po Mszach św. o godz. 10:00 i 11:30 zapraszamy do kawiarenki przy kościele. Prosimy o przyniesienie domowych wypieków.
  9. W ubiegłą niedzielę wolontariusze prowadzili kwestę na rzecz naszej Rozgłośni Diecezjalnej. Dyrektor Radia WARSZAWA, Ks. Mariusz Wedziuk składa podziękowania za życzliwe przyjęcie wolontariuszy oraz za wsparcie podczas kwesty wszystkim ofiarodawcom, a także osobom, które systematycznie wspierają rozgłośnię darowiznami i modlitwą.

Naszej Rozgłośni diecezjalnej można słuchać na częstotliwości 106,2 FM w Warszawie i okolicach oraz przez internet:
    www.radiowarszawa.com.pl.
  10. Są wolne miejsca na Pielgrzymkę do Ziemi Świętej organizowaną w terminie 15-22 lutego 2024 r.

Koszt wynosi 2450 PLN + 930 USD.
    Opłata zawiera bilety lotnicze, noclegi w hotelach 3*, 3 posiłki dziennie, opiekę pilota, przejazdy autokarem, ubezpieczenie oraz bilety wstępu.
    Zapisy prowadzone są w zakrystii.
    Szczegółowy program pielgrzymki tutaj.
  11. Towarzystwo Przyjaciół Miasta Kobyłki zaprasza w dniach 7 i 8 października na uroczystość z okazji 229. Rocznicy BITWY POD KOBYŁKĄ w 1794. Roku

Więcej informacji tuta.