23 lip 2023

XVI Niedziela Zwykła

1. Obrzęd poświęcenia pojazdów i błogosławieństwa kierowców będzie dzisiaj po wszystkich Mszach św. oraz we wtorek - w dzień Św. Krzysztofa, po Mszy św. wieczornej.
  2. W czasie wakacji Msze św. niedzielne w naszym kościele są sprawowane o godz. 8:00, 10:00, 11:30 i 18:00.
    Msza św. o godz. 13:00 jest odwołana.
  3. W środę z naszej Parafii wyruszy Pielgrzymka do Wilna organizowana za pośrednictwem Biura Pielgrzymkowego AD ASTRA. W programie zaplanowano między innymi: zwiedzanie Wilna, zamku w Trokach, rejs statkiem po jeziorze Galve oraz zwiedzanie starówki Kowna. Naszym przewodnikiem będzie Ks. Stanisław Wójtowicz ze Zgromadzenia Księży Pallotynów.
    Zbiórka wszystkich uczestników Pielgrzymki będzie w środę o godz. 6:00 na parkingu przed kościołem.
    Odjazd autokaru - o godz. 6:15.
    Powrót planowany jest w sobotę w godzinach wieczornych.
    Prosimy o modlitwę w intencji pątników.
  4. Wszystkich członków Wspólnot Żywego Różańca zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11:30.
  5. Wczoraj wolontariusze Diakoni Misyjnej Ruchu Światło Życie wyjechali do Kambii - placówki misyjnej Diecezji Warszawsko-Praskiej w Sierra Leone.

Prosimy wszystkich o modlitwę w intencji naszych misjonarzy.
  6. Zachęcamy do udziału w XV Pieszej Pielgrzymce z Warszawy do Ostrówka.

W tym roku rozpoczyna się dziewięcioletnia nowenna w intencji świętych powołań do życia małżeńskiego. Pątnicy będą się modlić o pokój i jedność w rodzinach, narodzie i w świecie. Pielgrzymka wyruszy w sobotę o godz. 21:00 z Sanktuarium św. Faustyny przy ul. Żytniej w Warszawie i zakończy się w niedzielę o godz. 15:00 w Sanktuarium Św. Faustyny w Ostrówku.
    Więcej informacji tutaj.