Ogłoszenia parafialne

23 kwi 2023

III Niedziela Wielkanocy

  1. W poniedziałek obchodzimy uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski, która w tym roku została przeniesiona ze względu na zbieżność z Niedzielą Wielkanocną.
  2. We wtorek przypada Święto św. Marka Ewangelisty obchodzone jako dzień modlitw o urodzaje i błogosławieństwo Boże dla pracujących w rolnictwie.
  3. Spotkanie biblijne będzie w środę o godz. 19:00 na plebanii.
  4. Wszystkich członków Kółek Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych i Margaretek zapraszamy na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00.
  5. W przyszłą niedzielę wznawia działalność kawiarenka przy kościele. Po Mszy Św. o godz. 10:00 i 11:30 będzie można napić się kawy, zjeść ciastko i watę cukrową. Zachęcamy do włączenia się w to dzieło poprzez przyniesienie domowych wypieków.
  6. Wszystkim uczestnikom pielgrzymki do Gietrzwałdu i Głotowa, która odbyła się wczoraj składamy podziękowania za modlitwę, trud pielgrzymi i wspaniałą atmosferę. Szczególnie dziękujemy wolontariuszom Zespołu CARITAS za zorganizowanie pielgrzymki.
    Msza św. w intencji wszystkich pątników będzie w środę 3 maja o godz. 11:30.