Ogłoszenia parafialne

28 sie 2022

XXII Niedziela Zwykła

 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 13:00 zapraszamy na spotkanie członków Kół Żywego Różańca, Rodzinnych Róż Różańcowych oraz Apostolatu Margaretka. Przypominamy o zmianie tajemnic różańcowych w czwartek. 
  Ogłoszenia Wspólnot Żywego Różańca tutaj.
 2. Od piątku w naszej Parafii rozpoczął pracę duszpasterską Ks. Daniel Filipowicz, dotychczasowy wikariusz Parafii Przemienienia Pańskiego w Radzyminie. Serdecznie witamy Ks. Daniela w naszej wspólnocie parafialnej. Życzymy Bożego błogosławieństwa w pracy duszpasterskiej i prosimy o modlitwę w jego intencji.
 3. Do naszej Parafii został skierowany na praktyki akolickie alumn Jan Podczaski student V roku Wyższego Seminarium Duchownego w Tarchominie, którego również serdecznie witamy w naszej wspólnocie, życzymy owocnego pobytu oraz polecamy modlitwom wszystkich Parafian.
 4. W czwartek przypada 83. Rocznica wybuchu II wojny światowej. Podczas Mszy św. o godz. 7:00 będziemy modlić się o pokój na świecie oraz za poległych w obronie Ojczyzny i pomordowanych podczas II wojny światowej. 
 5. Dzieci i młodzież oraz nauczycieli, rodziców i wszystkich pracowników Szkoły zapraszamy na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny w czwartek o godz. 8:00.
  Spowiedź dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie roku będzie w I Piątek miesiąca od godz. 17:30.
 6. W I Czwartek miesiąca będzie adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17:15 i różaniec w intencji kapłanów o godz. 17:30 prowadzony przez członków Apostolatu Margaretka.
 7. W czwartek Msza św. wieczorna będzie sprawowana w języku łacińskim z udziałem Męskiej Scholi Gregoriańskiej.
 8. Z racji I Piątku miesiąca odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą od godz. 9:00.
 9. Nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Najśw. Maryi Panny w ramach pięciu I Sobót miesiąca będzie w sobotę po Mszy św. porannej oraz po Mszy św. o godz. 18:00. 
 10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00 będzie adoracja Najśw. Sakramentu połączona z procesją eucharystyczną.
 11. Biskup Romuald Kamiński, Wójt Gminy Latowicz oraz Proboszcz Parafii w Latowiczu zapraszają na Diecezjalno – Gminno - Parafialne Dożynki, które odbędą się dzisiaj w Latowiczu.

  Program uroczystości tutaj.